Live ενημέρωση των αγώνων Α’ ΕΠΣΚ

Πρόγραμμα 13ης αγωνιστικής :

Α.Ο.Σελλάνων – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Σ.Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε.Καππαδοκικού

Α.Ο.Αστέρας – Α.Ο.Διαγόρας Αμπελικού

Α.Ο.Καρδίτσας – Α.Σ.Ηρακλής Σοφάδων

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ.Διεγνής

Α.Ο.Μυρίνης – Α.Ο.Κυψέλης

Α.Ε.Λεονταρίου – Α.Ο.Ταυρωπός

Α.Ο.Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Σ.Ατρόμητος Παλαμά

1o ημίχρονο 25′

Α.Ο.Σελλάνων – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας 1-1

Α.Σ.Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε.Καππαδοκικού 0-0

Α.Ο.Αστέρας – Α.Ο.Διαγόρας Αμπελικού  0-0

Α.Ο.Καρδίτσας – Α.Σ.Ηρακλής Σοφάδων  0-0

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ.Διεγνής  0-0

Α.Ο.Μυρίνης – Α.Ο.Κυψέλης  0-0

Α.Ε.Λεονταρίου – Α.Ο.Ταυρωπός  1-1

Α.Ο.Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Σ.Ατρόμητος Παλαμά  0-0

Α’ ΕΠΣΚ 45′

Α.Ο.Σελλάνων – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας 1-1

Α.Σ.Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε.Καππαδοκικού 0-0

Α.Ο.Αστέρας – Α.Ο.Διαγόρας Αμπελικού  0-0

Α.Ο.Καρδίτσας – Α.Σ.Ηρακλής Σοφάδων  0-0

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ.Διεγνής  1-0

Α.Ο.Μυρίνης – Α.Ο.Κυψέλης  0-0

Α.Ε.Λεονταρίου – Α.Ο.Ταυρωπός  1-1

Α.Ο.Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Σ.Ατρόμητος Παλαμά  0-0

Α1′ ΕΠΣΚ 45′

Α.Ο.Ασπίδα – Α.Ε.Μουζακίου  0-1

Α.Ο.Δόξα Μάρκου – Α.Ο.Φύλλου  0-0

Α.Ο.Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο.Ελπίδα  1-0

Α.Ε.Δαφνοσπηλιά η Δάφνη – Α.Ε.Καρποχωρίου  0-4

Α.Ο.Σώκρατες – Α.Σ.Νέα Νίκη Καμινάδων  1-0

Α.Σ.Νεφέλη Καλλιθήρου – Α.Σ.Ήφαιστος  0-0

Α.Ε.Ο.Δόξα Μασχολουρίου – Α.Σ.Ατρόμητος Γεωργικού  1-1

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο.Προδρομιακός  1-0

 

Α’ ΕΠΣΚ 80′

Α.Ο.Σελλάνων – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας 2-1

Α.Σ.Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε.Καππαδοκικού 0-0

Α.Ο.Αστέρας – Α.Ο.Διαγόρας Αμπελικού  0-0

Α.Ο.Καρδίτσας – Α.Σ.Ηρακλής Σοφάδων  0-0

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ.Διεγνής  2-0

Α.Ο.Μυρίνης – Α.Ο.Κυψέλης  0-0

Α.Ε.Λεονταρίου – Α.Ο.Ταυρωπός  1-1

Α.Ο.Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Σ.Ατρόμητος Παλαμά  0-3

Τελικά αποτελέσματα Α ΕΠΣΚ

Α.Ο.Σελλάνων – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας 3-1

Α.Σ.Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε.Καππαδοκικού 0-0

Α.Ο.Αστέρας – Α.Ο.Διαγόρας Αμπελικού  1-0

Α.Ο.Καρδίτσας – Α.Σ.Ηρακλής Σοφάδων  0-0

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ.Διεγνής  2-0

Α.Ο.Μυρίνης – Α.Ο.Κυψέλης  0-1

Α.Ε.Λεονταρίου – Α.Ο.Ταυρωπός  1-1

Α.Ο.Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Σ.Ατρόμητος Παλαμά  0-5

Τελικά αποτελέσματα Α1 ΕΠΣΚ

Α.Ο.Ασπίδα – Α.Ε.Μουζακίου  1-2

Α.Ο.Δόξα Μάρκου – Α.Ο.Φύλλου  0-2

Α.Ο.Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο.Ελπίδα  1-0

Α.Ε.Δαφνοσπηλιά η Δάφνη – Α.Ε.Καρποχωρίου  0-6

Α.Ο.Σώκρατες – Α.Σ.Νέα Νίκη Καμινάδων  2-0

Α.Σ.Νεφέλη Καλλιθήρου – Α.Σ.Ήφαιστος  1-1

Α.Ε.Ο.Δόξα Μασχολουρίου – Α.Σ.Ατρόμητος Γεωργικού  2-1

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο.Προδρομιακός  2-2

 

 

Η σελίδα ανανεώνεται συνεχώς.

Πατήστε ΕΔΩ για ανανέωση