Live ενημέρωση των αγώνων της ΕΠΣΚ

Μείνετε στο karditsasportiva.gr για να μάθετε πρώτοι την εξέλιξη των αγώνων στα γήπεδα της Καρδίτσας.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΚ:

Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Διαγόρας  Αμπελικού – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας

ΑΣ Διγενής – ΑΟ Αστέρας

ΑΟ Κυψέλης – ΑΟ Καρδίτσας

ΑΟ Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος

ΑΣ Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Μυρίνης

ΑΟ Αετός Αγ Θεοδώρου – ΑΕ Λεονταρίου

Βρισκόμαστε στο 30′ και τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής είναι:

ΑΟ Διαγόρας  Αμπελικού – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας  1-5

ΑΟ Αετός Αγ Θεοδώρου – ΑΕ Λεονταρίου  0-0

ΑΟ Κυψέλης – ΑΟ Καρδίτσας  0-0

ΑΟ Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος  0-0

Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟ Σελλάνων  0-0

ΑΣ Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Μυρίνης  4-0

ΑΣ Διγενής – ΑΟ Αστέρας 0-0

Τέλος 1ου ημιχρόνου Α’ ΕΠΣΚ

ΑΟ Διαγόρας  Αμπελικού – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας  2-5

ΑΟ Αετός Αγ Θεοδώρου – ΑΕ Λεονταρίου  1-0

ΑΟ Κυψέλης – ΑΟ Καρδίτσας  0-0

ΑΟ Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος  1-1

Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟ Σελλάνων  0-0

ΑΣ Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Μυρίνης  5-0

ΑΣ Διγενής – ΑΟ Αστέρας  0-0

Τέλος 1ου ημιχρόνου Α1′ ΕΠΣΚ

ΑΟ Φύλλου – ΑΟ Ασπίδα  2-0

ΑΟ Ελπίδα – ΑΕ Μουζακίου  0-1

ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΟ Δόξα Μάρκου  1-0

ΑΣ Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΟ Δόξα Μητρόπολης  0-0

ΑΣ Ήφαιστος – ΑΕ Δαφνοσπηλιά  1-1

ΑΣ Ατρόμητος Γεωργικού – ΑΟ Σώκρατες  0-2

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – ΑΕΟ Δόξα Μασχολουρίου  1-0

2ο ημίχρονο Α’ ΕΠΣΚ 75′

ΑΟ Διαγόρας  Αμπελικού – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας  3-6

ΑΟ Αετός Αγ Θεοδώρου – ΑΕ Λεονταρίου  1-2

ΑΟ Κυψέλης – ΑΟ Καρδίτσας  1-0

ΑΟ Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος  1-1

Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟ Σελλάνων  1-1

ΑΣ Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Μυρίνης  6-0

ΑΣ Διγενής – ΑΟ Αστέρας  1-3

2ο ημίχρονο Α1′ ΕΠΣΚ  50′

ΑΟ Φύλλου – ΑΟ Ασπίδα  2-0

ΑΟ Ελπίδα – ΑΕ Μουζακίου  0-1

ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΟ Δόξα Μάρκου  1-0

ΑΣ Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΟ Δόξα Μητρόπολης  1-0

ΑΣ Ήφαιστος – ΑΕ Δαφνοσπηλιά  1-1

ΑΣ Ατρόμητος Γεωργικού – ΑΟ Σώκρατες  0-2

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – ΑΕΟ Δόξα Μασχολουρίου  1-0

Α’ ΕΠΣΚ  90′

ΑΟ Διαγόρας  Αμπελικού – ΑΟ Ηρακλής Καρδ/λας  4-6

ΑΟ Αετός Αγ Θεοδώρου – ΑΕ Λεονταρίου  1-2

ΑΟ Κυψέλης – ΑΟ Καρδίτσας  2-1

ΑΟ Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος  1-1

Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟ Σελλάνων  2-2

ΑΣ Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Μυρίνης  6-0

ΑΣ Διγενής – ΑΟ Αστέρας  1-3

Α1′ ΕΠΣΚ  90′

ΑΟ Φύλλου – ΑΟ Ασπίδα  4-0

ΑΟ Ελπίδα – ΑΕ Μουζακίου  2-4

ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΟ Δόξα Μάρκου  3-1

ΑΣ Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΟ Δόξα Μητρόπολης  1-0

ΑΣ Ήφαιστος – ΑΕ Δαφνοσπηλιά  2-1

ΑΣ Ατρόμητος Γεωργικού – ΑΟ Σώκρατες  3-3

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – ΑΕΟ Δόξα Μασχολουρίου  3-3

Πατήστε ΕΔΩ για ανανέωση.