Το πρόγραμμα για το πρωτάθλημα Κορασίδων ΕΣΚΑΘ 2018-19!

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΣΚΑΘ η κλήρωση για το πρωτάθλημα Κορασίδων 2018-19, όπου ο νομός μας θα εκπροσωπηθεί στον 1ο Όμιλο από τους Τιτάνες Παλαμά, τον Απόλλωνα Καρδίτσας και τον Ολυμπιακό Καρδίτσας

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Γύρος

1η Αγωνιστική
4/11/2018,12:00, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιακός Καρδίτσας
4/11/2018,12:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Σπάρτακος Λάρισας – Απόλλων Καρδίτσας
4/11/2018,19:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολυμπιάδα Λάρισας – Ολύμπια Λάρισας
4/11/2018,11:30, Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης – Πυρσός Λάρισας

2η Αγωνιστική
11/11/2018 ,11:00, Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – Τιτάνες Παλαμά
11/11/2018,18:00, 15ο γυμνάσιο Λάρισας: Ολύμπια Λάρισας – Σπάρτακος Λάρισας
11/11/2018 14:30 22ο δημοτικό Λάρισας: Πυρσός Λάρισας – Ολυμπιάδα Λάρισας
11/11/2018 14:00 Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης – Ολυμπιακός Καρδίτσας

3η Αγωνιστική
17/11/2018,18:30, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – Ολύμπια Λάρισας
17/11/2018 ,13:30, Κλειστό Αλκαζάρ: Σπάρτακος Λάρισας – Πυρσός Λάρισας
17/11/2018 ,13:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολυμπιάδα Λάρισας – ΓΣ Φαλάνης
17/11/2018 ,17:00, Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – Απόλλων Καρδίτσας

4η Αγωνιστική
25/11/2018,12:00, 22ο δημοτικό Λάρισας: Πυρσός Λάρισας – Τιτάνες Παλαμά
24/11/2018 12:30 Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης – Σπάρτακος Λάρισας
24/11/2018 ,11:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολυμπιάδα Λάρισας – Ολυμπιακός Καρδίτσας
25/11/2018 ,17:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Καρδίτσας

5η Αγωνιστική
1/12/2018,18:00, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Φαλάνης
8/12/2018 ,13:00, Κλειστό Αλκαζάρ: Σπάρτακος Λάρισας – Ολυμπιάδα Λάρισας
2/12/2018,18:00, Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – Ολύμπια Λάρισας
2/12/2018,16:00, Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – Πυρσός Λάρισας

6η Αγωνιστική
22/12/2018 ,13:00, Κλειστό Αλκαζάρ: Ολυμπιάδα Λάρισας – Τιτάνες Παλαμά
23/12/2018 12:30 Κλειστό Αλκαζάρ: Σπάρτακος Λάρισας – Ολυμπιακός Καρδίτσας
22/12/2018 ,13:30, Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης Απόλλων – Καρδίτσας
22/12/2018 14:00 22ο δημοτικό Λάρισας: Πυρσός Λάρισας – Ολύμπια Λάρισας

7η Αγωνιστική
15/12/2018,18:30, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – Σπάρτακος Λάρισας
16/12/2018,18:00, Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – Πυρσός Λάρισας
16/12/2018,12:00, Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – Ολυμπιάδα Λάρισας
15/12/2018,12:00, Κλειστό Νεάπολης: Ολύμπια Λάρισας – ΓΣ Φαλάνης

2ος Γύρος

1η Αγωνιστική
5/1/2019 20:00 Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – Τιτάνες Παλαμά
6/1/2019,16:00, Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – Σπάρτακος Λάρισας
5/1/2019,18:00, Κλειστό Αλκαζάρ: Ολύμπια Λάρισας – Ολυμπιάδα Λάρισας
5/1/2019 15:30 22ο δημοτικό Λάρισας: Πυρσός Λάρισας – ΓΣ Φαλάνης

2η Αγωνιστική
12/1/2019,18:30, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – Απόλλων Καρδίτσας
13/1/2019,18:00, 15ο γυμνάσιο Λάρισας: Σπάρτακος Λάρισας – Ολύμπια Λάρισας
13/1/2019 ,11:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολυμπιάδα Λάρισας – Πυρσός Λάρισας
13/1/2019 ,15:00, Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – ΓΣ Φαλάνης

3η Αγωνιστική
27/1/2019,11:30, Κλειστό Νεάπολης: Ολύμπια Λάρισας – Τιτάνες Παλαμά
26/1/2019,16:00, 22ο δημοτικό Λάρισας: Πυρσός Λάρισας – Σπάρτακος Λάρισας
26/1/2019 14:00 Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης – Ολυμπιάδα Λάρισας
27/1/2019 ,15:00, Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – Ολυμπιακός Καρδίτσας

4η Αγωνιστική
2/2/2019,18:30, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – Πυρσός Λάρισας
2/2/2019 ,13:00, Κλειστό Αλκαζάρ: Σπάρτακος Λάρισας – ΓΣ Φαλάνης
3/2/2019,19:00, Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – Ολυμπιάδα Λάρισας
3/2/2019 Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – Ολύμπια Λάρισας

5η Αγωνιστική
10/2/2019,16:00, Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης – Τιτάνες Παλαμά
9/2/2019 ,13:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολυμπιάδα Λάρισας – Σπάρτακος Λάρισας
9/2/2019,12:00, Κλειστό Νεάπολης: Ολύμπια Λάρισας – Ολυμπιακός Καρδίτσας
10/2/2019 15:30 22ο δημοτικό Λάρισας: Πυρσός Λάρισας – Απόλλων Καρδίτσας

6η Αγωνιστική
2/3/2019,20:00, Κλειστό Παλαμά: Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιάδα Λάρισας
3/3/2019 ,15:00, Κλειστό Καρδίτσας: Ολυμπιακός Καρδίτσας – Σπάρτακος Λάρισας
10/3/2019,16:00, Κλειστό Καρδίτσας: Απόλλων Καρδίτσας – ΓΣ Φαλάνης
2/3/2019,12:00, Κλειστό Νεάπολης: Ολύμπια Λάρισας – Πυρσός Λάρισας

7η Αγωνιστική
16/3/2019 ,13:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Σπάρτακος Λάρισας – Τιτάνες Παλαμά
16/3/2019 ,13:30, Κλειστό Αλκαζάρ: Πυρσός Λάρισας – Ολυμπιακός Καρδίτσας
17/3/2019 ,11:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Ολυμπιάδα Λάρισας – Απόλλων Καρδίτσας
16/3/2019 ,17:00, Κλειστό Φαλάνης: ΓΣ Φαλάνης – Ολύμπια Λάρισας