Όλο το πρόγραμμα της Football League 2018-19! Δεν ορίστηκε η σέντρα!

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (3/10) το μεσημέρι η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Football League 2018-19.

Η πρεμιέρα δεν ανέδειξε κάποιο ντέρμπι με Θεσσαλικό ενδιαφέρον, καθώς τέτοιο ματς θα δούμε στην 6η αγωνιστική, όπου τα Τρίκαλα θα υποδεχτούν τον ΝΠΣ Βόλος.

Θυμίζουμε ότι δεν ορίστηκε ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος και όλα είναι ακόμη «ρευστά» για την πρεμιέρα.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 16η:
Σπάρτη – ΑΟΧ/Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Ηρακλής – Ηρόδοτος
ΝΠΣ Βόλος – Καραϊσκάκης Άρτας
Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων

2η αγωνιστική 17η:
Παναχαϊκή – Σπάρτη
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Κέρκυρα – Ηρακλής
Δόξα Δράμας – ΝΠΣ Βόλος
Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων
Καραϊσκάκης Άρτας – Πλατανιάς

3η αγωνιστική 18η:
Σπάρτη – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΑΟΧ/Κισσαμικός
Ηρακλής – Αιγινιακός
ΝΠΣ Βόλος – Απόλλων Πόντου
Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης Άρτας

4η αγωνιστική 19η:
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Ηρακλής
ΑΟΧ/Κισσαμικός – ΝΠΣ Βόλος
Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Καραϊσκάκης Άρτας
Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

5η αγωνιστική 20ή:
Σπάρτη – Τρίκαλα
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
ΝΠΣ Βόλος – Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή
Πλατανιάς – ΑΟΧ/Κισσαμικός
Καραϊσκάκης Άρτας – Αιγινιακός
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική 21η:
Ηρακλής – Σπάρτη
Τρίκαλα – ΝΠΣ Βόλος
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων
Εργοτέλης – Πλατανιάς
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης Άρτας
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Ηρόδοτος
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

7η αγωνιστική 22η:
Σπάρτη – ΝΠΣ Βόλος
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής
Πλατανιάς – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης Άρτας – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – ΑΟΧ/Κισσαμικός
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική 23η:
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη
ΝΠΣ Βόλος – Πλατανιάς
Ηρακλής – Καραϊσκάκης Άρτας
Τρίκαλα – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αιγινιακός

9η αγωνιστική 24η:
Σπάρτη – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης Άρτας – Αήττητος Σπάτων
Ηρόδοτος – ΝΠΣ Βόλος
Δόξα Δράμας – Ηρακλής
Κέρκυρα – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Εργοτέλης
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική 25η:
Καραϊσκάκης Άρτας – Σπάρτη
Πλατανιάς – Ηρόδοτος
Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας
ΝΠΣ Βόλος – Κέρκυρα
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ/Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική 26η:
Σπάρτη – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας
Κέρκυρα – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων
Αιγινιακός – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Ηρακλής
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική 27η:
Δόξα Δράμας – Σπάρτη
Ηρόδοτος – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης Άρτας – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς – Αιγινιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ/Κισσαμικός
ΝΠΣ Βόλος – Παναχαϊκή
Ηρακλής – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική 28η:
Σπάρτη – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Ηρόδοτος
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Καραϊσκάκης Άρτας
Παναχαϊκή – Πλατανιάς
Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Λάρισας – ΝΠΣ Βόλος
Τρίκαλα – Ηρακλής

14η αγωνιστική 29η:
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ/Κισσαμικός
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης Άρτας – Εργοτέλης
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα
ΝΠΣ Βόλος – Ηρακλής

15η αγωνιστική 30η:
Σπάρτη – Αιγινιακός
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Κέρκυρα
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης Άρτας
Ηρακλής – Πλατανιάς
ΝΠΣ Βόλος – Αήττητος Σπάτων