Karditsa Sportiva

Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ ΕΠΣΚ (7-8/1/2017)




Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα για την αγωνιστική δράση σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική κατηγορία που θα διεξαχθεί το διήμερο 7-8 Ιανουαρίου. 

Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΚ – 16η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Σοφάδων

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Μυρίνης

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Κυψέλης

Α.Ο Αγναντερού -ΑΟΚ Πάμισσος

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Μουζακίου

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Σ Σώκρατες


Α1’ ΕΠΣΚ – 16η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Αστέρας – Ηρακλής Καρδ/λας

Δόξα Αμπέλου – Α.Ο Φύλλου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ο Ταυρωπός – Αστήρ Βλοχού

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Κερ. Φράγκου

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Κένταυρος


Β’ ΕΠΣΚ – 14η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Μαυραική

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Αναγέννηση(γηπ: Ερμητσίου)

Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Φίλιας

Άρης Αγίας Παρασκευής – Άρης Καρδίτσας

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Προδρομιακός


2ος Όμιλος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Ήφαιστος

Α.Ο Μαγούλα – Αίας Μαραθέας

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Νεφέλη

Α.Σ Πλαστήρας – Ατρόμητος Γεωργικού

Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ο Διαγόρας – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Σ Απιδιά


Γ’ Ερασιτεχνική – 13η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου | 15:00

Ακαδημία Ορφέας – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας – Α.Σ Ενιππέας

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 12:00

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Κρόνος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Θύελλα Ριζοβουνίου – Π.Α Σοφάδων

Καρ. Πεδινού Α.Ο Άρνης

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Αίας Καρποχωρίου

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login