Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (10-11/11/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1,  Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 10-11 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

Σάββατο 10-11-2018 | 15:00

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Σώκρατες

Νέα Νίκη Καμινάδων – Π.Ο Παλαμαική

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Αστέρας – Ηρακλής Σοφάδων

Α.Ο Μυρίνη – Α.Ο Καρδίτσας

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Ο Αγναντερού  – Α.Σ Διγενής

Ατρόμητος Παλαμά – Δόξα Μητρόπολης


Α1 Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

Σάββατο 10-11-2018 | 15:00

 Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Προδρομιακός

Άρης Καρδίτσας – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Άρης Φίλιας – Α.Σ Ήφαιστος

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Αετός Καλλιφωνίου – Αίας Μαραθέας

Α.Ο Μαυραική – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Ε Μουζακίου  – Α.Ο Ελπίδα

Α.Ο Φύλλου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας


Β΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 15:00

Α.Ο Κυψέλη – Άρης Αγίας Παρασκευής

Α.Ε Μενελαΐδας – Ηρακλής Παλαμά

Π.Α Σοφάδων – Εθνικός Κέδρου

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Αστήρ Βλοχού – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Α.Ο Άρνης – Ερμής Μαυραχάδων


Β΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 15:00

 Ακαδημία Ελπίδες – Α.Σ Πλαστήρας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ατρόμητος Γεωργικού (γηπ: Ταυρωπού)

Α.Ο Μαγούλα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Σ Νεφέλη – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Αργιθέα

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ε Λαζαρίνα


Γ΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Κυριακή  11-11-2018 | 15:00

 Α.Σ Κρόνος – Θύελλα Νεοχωρίου

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Απόλλων Αρτεσιανού

Ακαδημία Ορφέας – Α.Ο Ζαιμίου(γηπ: Βιολ. Καθαρισμού)

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα


Πρωτάθλημα Κ16 – 4η αγωνιστική:

Σάββατο 10-11-2018 | 11:00

 Εθνικός Καρδίτσας – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ο Αστέρας – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Αναγέννηση

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Πλαστήρας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Ε Μουζακίου – Ηρακλής Παλαμά  


Πρωτάθλημα Κ14 – 3η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 11:00

Α.Σ Ενιππέας – Ηρακλής Παλαμά

Α.Ο Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων

Α.Σ Ασκληπιός – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου


2ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 11:00

Α.Ο Σελλάνων  – Α.Ε Μουζακίου

 Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Διγενής

Α.Ο Αστέρας – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας