Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (22-23/12/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 22-23 Δεκεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 14η αγωνιστική:

Σάββατο 22-12-2018 | 15:00

Α.Σ Διγενής – Α.Σ Σώκρατες

Α.Ο Ταυρωπός – Δόξα Μητρόπολης

Α.Ο Καρδίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Αγναντερού

Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Καππαδοκικού

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Μυρίνη

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αστέρας

Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΟΚ Πάμισσος


Α1 Ερασιτεχνική – 14η αγωνιστική:

Σάββατο 22-12-2018 | 15:00

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Προδρομιακός

ΠΟΜ  Θεσσαλικός – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Φύλλου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ε Μουζακίου

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Μαυραική

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Αετός Καλλιφωνίου

Α.Ε Καρποχωρίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Άρης Καρδίτσας – Άρης Φίλιας


Β΄ Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Σάββατο 22-12-2018 | 15:00

Αστήρ Βλοχού – Ηρακλής Παλαμά

Κυριακή 23-12-2018 | 15:00

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ερμής Μαυραχάδων

Α.Σ Ενιππέας – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Α.Ο Άρνης – Εθνικός Κέδρου

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ε Μενελαίδα – Π.Α Σοφάδων

Ρεπό: ΑΟ Νέου Μοναστηρίου


Β΄ Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή 23-12-2018 | 15:00

Ηρακλής Καρδ/λας – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ε Λαζαρίνα

Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Αργιθέα

Α.Ο Μαγούλα – Εθνικός Καρδίτσας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Σ Πλαστήρας – Ατρόμητος Γεωργικού


Γ΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Κυριακή 23-12-2018 | 15:00

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Κρόνος

Ακαδημία Ορφέας – Αίας Καρποχωρίου (γηπ: Βιολογικού Καθαρισμού)

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Ζαιμίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού (γηπ: Κρύας Βρύσης)

ΑΟ Μορφοβουνίου – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα 0-3 α.α.

Άγιος Νέστωρ – ΑΟ Φράγκου 0-3 α.α.


Πρωτάθλημα Κ16 – 9η αγωνιστική:

Σάββατο 22-12-2018 | 11:00πμ

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Μουζακίου

Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Πλαστήρας

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ο. Καρδίτσα – Α.Ε. Λεονταρίου ΑΝΑΒΟΛΗ


Πρωτάθλημα Κ14 –8η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 22-12-2018 | 11:00

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Κυριακή 23-12-2018 | 11:00

Α.Σ Ενιππέας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Ασκληπιός – Π.Α Σοφάδων

Νέα Νίκη Καμινάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος