Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (15-16/12/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 15-16 Δεκεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 13η αγωνιστική:

Σάββατο 15-12-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Καρδίτσας

Δόξα Μητρόπολης – Ηρακλής Σοφάδων

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Αγναντερού – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ε Καππαδοκικού- Α.Ε Λεονταρίου

Α.Ο Μυρίνη – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ο Αστέρας – ΑΟΚ Πάμισσος


Α1 Ερασιτεχνική – 13η αγωνιστική:

Σάββατο 15-12-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Ο Ελπίδα- Αίας Μαραθέας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Α.Ο Φύλλου – Α.Σ Ήφαιστος

Α.Ε Μουζακίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Καρποχωρίου

Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Καρδίτσας

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Άρης Φίλιας


Β΄ Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή 16-12-2018 | 15:00

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Άρης Αγίας Παρασκευής

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ερμής Μαυραχάδων

Εθνικός Κέδρου – Α.Σ Ενιππέας

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Άρνης

Α.Ε Μενελαίδα – Αστήρ Βλοχού

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ρεπό: Ηρακλή Παλαμά


Β΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Σάββατο 15-12-2018 | 15:00

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Αστροναύτης

Κυριακή 16-12-2018 | 15:00

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Νεφέλη

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Ο Μαγούλα

Α.Σ Αργιθέα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ατρόμητος Γεωργικού


Γ΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Κυριακή 16-12-2018 | 15:00

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ακαδημία Ορφέας (Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)

Α.Ο Φράγκου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Αίας Καρποχωρίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Α.Ο Ζαιμίου – Απόλλων Αρτεσιανού

Άγιος Νέστωρ – Κρόνος 0-3 α.α.

Ορφέας – ΑΟ Μορφοβουνίου 3-0 α.α


Πρωτάθλημα Κ16 – 8η αγωνιστική:

Σάββατο 15-12-2018 | 10:30

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Σάββατο 15-12-2018 | 11:00

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Α.Ε Λεονταρίου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Εθνικός Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Καρδίτσας


Πρωτάθλημα Κ14 –7η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 15-12-2018 | 12:00

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ενιππέας

Κυριακή 16-12-2018 | 10:30

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Νέα Νίκη Καμινάδων

Κυριακή 16-12-2018 | 11:00

Ακαδημία Πανελλήνιος- Α.Ο Καρδίτσας

Ηρακλής Παλαμά – Π.Α Σοφάδων

Ρεπό: Ασκληπιός


Πρωτάθλημα Κ14 –7η αγωνιστική

2ος Όμιλος

Σάββατο 15-12-2018 | 11:00

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας

Σάββατο 15-12-2018 | 12:30

Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας – Α.Ο Σελλάνων

Κυριακή 16-12-2018 | 11:00

Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας

Κυριακή 16-12-2018 | 12:00

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Σ Πλαστήρας