Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική της ΕΠΣΚ (1-2/12/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 1-2 Δεκεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

Σάββατο 1-12-2018 | 15:00

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Κρανέας

Μπεκιάρης – Τίκας Δ – Παπαλίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

 Α.Ο Ταυρωπός – Π.Ο Παλαμαική

Μανώλης – Πεταλάς – Δημάκης

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Λεονταρίου  

Σαββίδης – Κουτρομάνος – Γιαννής

Δόξα Μητρόπολης – Νέα Νίκη Καμινάδων

Αργυρόπουλος – Σακκάς – Κρύος

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟΚ Πάμισσος

Τζαφάλιας – Τσιαμούρας – Τεταγιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

 Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Αστέρας

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Γκούζας Φ.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Μυρίνη

Γαλάνης – Στρατίκης – Τραμπούρας

Κυριακή 2-12-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Ηρακλής Σοφάδων

Δημάκης  – Τσιαμούρας  – Πεταλάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής


Α1 Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

Σάββατο 1-12-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός  – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τακόπουλος – Κλησιάρχης – Παλούκης

Αίας Μαραθέας – Α.Σ Ήφαιστος  

Βαφειάδης – Κανιούρας – Καλλιάρα

 ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Κουκουζέλης – Γκούζας Ι. – Καλογριανίτης

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Καρποχωρίου  

Νότος – Μετοχιανάκης – Καλοχέρης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Άρης Καρδίτσας  

Μαριολάς Δ – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Α.Ο Φύλλου – Άρης Φίλιας  

Κουκούλη – Πλέντζας – Χασιώτης

Α.Ε Μουζακίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Μαλλιώρας – Γιοβάνης – Λιάσκος

Α.Ο Μαυραική – Αετός Καλλιφωνίου  

Μαριολάς Αχ. – Ζούκας – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας 


Β΄ Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  1-12-2018 | 15:00

Εθνικός Κέδρου – Άρης Αγίας Παρασκευής  

Κουτρομάνος – Ζούκας – Κρύος

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Νότος – Διπλάρης Αν. – Γιοβάνης

Α.Ο Κυψέλη – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Κλησιάρχης – Παλούκης – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ε Μενελαίδα – Ερμής Μαυραχάδων

Τραμπούρας – Αργυρόπουλος – Μάμαλης

Π.Α Σοφάδων -Α.Σ Ενιππέας

Τεταγιώτης – Καλογρίτσας– Χασιώτης

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Άρνης

Τζαφάλιας – Μαλλιώρας – Καλογριανίτης

Ρεπό: Ακαδημία Πανελλήνιος


Β΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  1-12-2018 | 15:00

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Μαγούλα  

Στρατίκης – Μαριολάς Αχ. – Γιαννακόπουλος

Α.Σ Νεφέλη – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης –  Ευαγγέλου

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Πλαστήρας

Γιαννής – Μανώλης – Γκούζας Ι.

 Ηρακλής Καρδ/λας – Ατρόμητος Γεωργικού  

Κουκουζέλης – Κουκούλη – Λιάσκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Λαζαρίνα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Πολύζος – Σαββίδης – Μπακοδήμος

Α.Σ Αργιθέα – Εθνικός Καρδίτσας (γηπ: Μαυρομματίου)  

Κυρίτσης –Βαφειάδης – Τακόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Κυριακή  1-12-2018 | 15:00

Α.Σ Κρόνος – Ακαδημία Ορφέας

Πλέντζας –  Μπακαβέλος – Πανοσάφος

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού

Βαρλάμης – Πολυμέρου – Αντωνίου

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Ο Ζαιμίου (γηπ: Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)

Σακκάς – Δόκος – Κραγιάννης

Α.Ο Φράγκου – Αίας Καρποχωρίου

Γαλάνης – Λέρας – Καλοχέρης

Άγιος Νέστωρ – Θεσσαλικός Γοργοβιτών 0-3 α.α.

ΑΟ Μορφοβουνίου – Θύελλα Νεοχωρίου 0-3 α.α.


Πρωτάθλημα Κ16 – 6η αγωνιστική:

Σάββατο 1-12-2018 | 11:00

 Α.Σ Αναγέννηση – Απόλλων Μακρυχωρίου

Λιάσκος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Πλαστήρας

Σακκάς

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Ανδρέου

Α.Ο Αστέρας – Α.Ε Μουζακίου

Μαριολάς Δ.

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Μπακοδήμος

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Παλούκης


Πρωτάθλημα Κ14 –5η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή 2-12-2018 | 11:00

Α.Σ Ενιππέας – Α.Σ Ασκληπιός

Παλούκης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Καρδίτσας

Αντωνίου

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Κουτρομάνος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Α Σοφάδων

Κρύος

Ρεπό: Ακαδημία Πανελλήνιος


2ος Όμιλος

Σάββατο 1-12-2018 | 11:00

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Κλησιάρχης

Α.Ο Σελλάνων – Α.Σ Πλαστήρας

Γιαννής

Κυριακή 2-12-2018 | 11:00

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Κλησιάρχης

Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Γιαννής