Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (1-2/12/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 1-2 Δεκεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

Σάββατο 1-12-2018 | 15:00

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Ταυρωπός – Π.Ο Παλαμαική

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Λεονταρίου

Δόξα Μητρόπολης – Νέα Νίκη Καμινάδων

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟΚ Πάμισσος

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Αστέρας

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Μυρίνης

Κυριακή 2-12-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Ηρακλής Σοφάδων


Α1 Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

Σάββατο 1-12-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Αίας Μαραθέας – Α.Σ Ήφαιστος

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Καρποχωρίου

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Άρης Καρδίτσας

Α.Ο Φύλλου – Άρης Φίλιας

Α.Ε Μουζακίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Ο Μαυραική – Αετός Καλλιφωνίου


Β΄ Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  1-12-2018 | 15:00

Εθνικός Κέδρου – Άρης Αγίας Παρασκευής

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Α.Ο Κυψέλη – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Α.Ε Μενελαίδα – Ερμής Μαυραχάδων

Π.Α Σοφάδων -Α.Σ Ενιππέας

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Άρνης

Ρεπό: Ακαδημία Πανελλήνιος


Β΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  1-12-2018 | 15:00

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Μαγούλα

Α.Σ Νεφέλη – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Πλαστήρας

Ηρακλής Καρδ/λας – Ατρόμητος Γεωργικού

Α.Ε Λαζαρίνα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Σ Αργιθέα – Εθνικός Καρδίτσας (γηπ: Μαυρομματίου)


Γ΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Κυριακή  1-12-2018 | 15:00

Α.Σ Κρόνος – Ακαδημία Ορφέας

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Ο Ζαιμίου (γηπ: Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)

Α.Ο Φράγκου – Αίας Καρποχωρίου

Άγιος Νέστωρ – Θεσσαλικός Γοργοβιτών 0-3 α.α.

ΑΟ Μορφοβουνίου – Θύελλα Νεοχωρίου 0-3 α.α.


Πρωτάθλημα Κ16 – 6η αγωνιστική:

Σάββατο 1-12-2018 | 11:00

Α.Σ Αναγέννηση – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Πλαστήρας

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Ο Αστέρας – Α.Ε Μουζακίου

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος


Πρωτάθλημα Κ14 –5η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή 2-12-2018 | 11:00

Α.Σ Ενιππέας – Α.Σ Ασκληπιός

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Καρδίτσας

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Α Σοφάδων

Ρεπό: Ακαδημία Πανελλήνιος


2ος Όμιλος

Σάββατο 1-12-2018 | 11:00

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Α.Ο Σελλάνων – Α.Σ Πλαστήρας

Κυριακή 2-12-2018 | 11:00

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας – Α.Ε Μουζακίου