Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (24-25/11/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1,  Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 24-25 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

Σάββατο 24-11-2018 | 15:00

A.O Κρανέας – Α.Σ Σώκρατες

Π.Ο Παλαμαική – Ηρακλής Σοφάδων

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Καρδίτσας

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Ταυρωπός

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Διγενής

Α.Ο Αστέρας – Δόξα Μητρόπολης

Α.Ο Μυρίνης – Ατρόμητος Παλαμά

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αγναντερού

Α’ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική (εξ’αναβολής):

Τρίτη 27-11-2018 | 15:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Αγναντερού


Α1 Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

Σάββατο 24-11-2018 | 15:00

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Προδρομιακός

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Α.Ε Καρποχωρίου – Αίας Μαραθέας

Άρης Καρδίτσας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Φύλλου

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Μουζακίου

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Άρης Φίλιας – Α.Ο Ελπίδα


Β΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων

Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού


Β΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Μαγούλα

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Νεφέλη

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστροναύτης

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα


Γ΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Σ Κρόνος

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδημία Ορφέας (γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Α.Ο Φράγκου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα


Πρωτάθλημα Κ16 – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 24-11-2018 | 11:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου- Α.Ο Καρδίτσας

Σάββατο 24-11-2018 | 11:15

Α.Ε Μουζακίου – Π.Α Σοφάδων

Σάββατο 24-11-2018 | 11:30

Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος

Τετάρτη 28-11-2018 | 19:00

Α.Σ Αναγέννηση – Εθνικός Καρδίτσας


Πρωτάθλημα Κ14 –4η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 24-11-2018 | 10:30

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ασκληπιός

Κυριακή  25-11-2018 | 11:00

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Αναγέννηση

Π.Α Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Ενιππέας


2ος Όμιλος

Σάββατο 24-11-2018 | 11:00

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Ο Αστέρας

Σάββατο 24-11-2018 | 11:30

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων

Κυριακή  25-11-2018 | 11:00

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Πλαστήρας

Α.Σ Διγενής – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας