Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (17-18/11/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1,  Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 17-18 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Σάββατο 17-11-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Λεονταρίου

Ηρακλής Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ο Καρδίτσας – ΑΟΚ Πάμισσος

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Αστέρας

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Μυρίνη

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Καππαδοκικού

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Αγναντερού


Α1 Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Σάββατο 17-11-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Καρποχωρίου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Άρης Καρδίτσας

Αίας Μαραθέας – Άρης Φίλιας

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Ο Ελπίδα – Αετός Καλλιφωνίου

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας  – Α.Ο Μαυραική

Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Μουζακίου


Β΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  18-11-2018 | 15:00

 Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων

Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού


Β΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  18-11-2018 | 15:00

 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Μαγούλα

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Νεφέλη

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστροναύτης

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα


Γ΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

Κυριακή  18-11-2018 | 15:00

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Σ Κρόνος

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδημία Ορφέας (γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Α.Ο Φράγκου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα


Πρωτάθλημα Κ16 – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 17-11-2018 | 10:45

Α.Σ Αναγέννηση – Εθνικός Καρδίτσας

Σάββατο 17-11-2018 | 11:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου- Α.Ο Καρδίτσας

Α.Ε Μουζακίου – Π.Α Σοφάδων

Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος


Πρωτάθλημα Κ14 –4η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 11:00

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Αναγέννηση

 Π.Α Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ασκληπιός

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Ενιππέας


2ος Όμιλος

Σάββατο 17-11-2018 | 11:00

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Ο Αστέρας

Κυριακή  11-11-2018 | 11:00

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Πλαστήρας

Α.Σ Διγενής – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας