Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (2-3/2/2019)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 2-3 Φεβρουαρίου 2019.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 16η αγωνιστική:

Σάββατο 2-2-2019 | 15:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Σ Σώκρατες

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Αγναντερού

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καππαδοκικού

Α.Ο Ταυρωπός  -Α.Ο Μυρίνης

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Αστέρας

Ηρακλής Σοφάδων – ΑΟΚ Πάμισσος

Α.Ο Κρανέας – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ε Λεονταρίου – Π.Ο Παλαμαική


Α1 Ερασιτεχνική – 16η αγωνιστική:

Σάββατο 2-2-2019 | 15:00

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Προδρομιακός

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Μαυραική

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αετός Καλλιφωνίου

Αίας Μαραθέας – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Άρης Φίλιας

Α.Σ Ήφαιστος – Άρης Καρδίτσας

Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου


Β΄ Ερασιτεχνική – 12η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή 3-2-2019 | 15:00

Α.Σ Ενιππέας – Άρης Αγίας Παρασκευής

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Άρνης

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Αστήρ Βλοχού

Εθνικός Κέδρου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ηρακλής Παλαμά – Π.Α Σοφάδων

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ε Μενελαίδα

Ρεπό: Ερμής Μαυραχάδων


Β΄ Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή 3-2-2019 | 15:00

Α.Ε Λαζαρίνα – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Σ Αργιθέα – Ηρακλής Καρδ/λας

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Αστροναύτης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Σ Νεφέλη

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ο Μαγούλα

Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (γηπ: Κρύας Βρύσης)


Γ΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Κυριακή 3-2-2019 | 15:00

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Σ Κρόνος (Βοηθ.  Αγίου Δημητρίου)

Α.Ο Φράγκου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ορφέας

Θύελλα Νεοχωρίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών(γηπ: Κρύας Βρύσης)

Αίας Καρποχωρίου – ΑΟ Μορφοβουνίου 3-0 α.α.

ΑΟ Ζαϊμίου – Άγιος Νέστωρ 3-0 α.α.


Πρωτάθλημα Κ16 – 10η αγωνιστική:

Σάββατο 2-2-2019 | 11:00

Ηρακλής Παλαμά – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Α Σοφάδων

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Καρδίτσας (γηπ: Κρύας Βρύσης)

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αστέρας

Α.Ε Λεονταρίου – Εθνικός Καρδίτσας


Πρωτάθλημα Κ14 –9η αγωνιστική

Κυριακή 3-2-2019 | 11:00

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση

Ηρακλής Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Σ Ασκληπιός – Α.Ο Καρδίτσας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ρεπό: Ενιπέας Ιτέας