Το πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορία και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (3-4/11/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1,  Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 3-4 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ε Λεονταρίου – ΑΟΚ Πάμισσος

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Αστέρας

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Μυρίνης

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Καππαδοκικού

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Αγναντερού

Α.Ο Ταυρωπός – Ατρόμητος Παλαμά

Δόξα Μητρόπολης – Α.Σ Διγενής


Α1 Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός  -Άρης Καρδίτσας

Α.Ε Καρποχωρίου – Άρης Φίλιας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Σ Ήφαιστος – Αετός Καλλιφωνίου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Μαυραική

Αίας Μαραθέας – Α.Ε Μουζακίου

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Φύλλου

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ο Ελπίδα


Β΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 15:00

1ος Όμιλος

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ε Μενελαίδα

Κυριακή  4-11-2018 | 15:00

Α.Ο Κυψέλη – Π.Α Σοφάδων

Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος

Εθνικός Κέδρου – Αστήρ Βλοχού

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ο Άρνης

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Σ Ενιππέας


Β΄ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  4-11-2018 | 15:00

 Ατρόμητος Γεωργικού – Ακαδημία Ελπίδες

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Σ Πλαστήρας

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ο Μαγούλα

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Σ Νεφέλη

Α.Ο Αστροναύτης – Ηρακλής Καρδ/λας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική:

Κυριακή  4-11-2018 | 15:00

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Κρόνος

Α.Ο Ζαϊμίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Αίας Καρποχωρίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου (γηπ: Κρύας Βρύσης)

Τρίτη 6-11-2018 | 15:00

Α.Ο Φράγκου – Ακαδημία Ορφέας


Πρωτάθλημα Κ16 – 3η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 11:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Αστέρας

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Καρδίτσας

Α.Ε Λεονταρίου – Π.Α Σοφάδων

Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Σ Πλαστήρας – Ηρακλής Παλαμά

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ε Μουζακίου


Πρωτάθλημα Κ14 – 2η αγωνιστική

Κυριακή  4-11-2018 | 11:00

1ος Όμιλος

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ηρακλής Παλαμά

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Ενιππέας

Α.Σ Αναγέννηση – Νέα Νίκη Καμινάδων

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Ασκληπιός


2ος Όμιλος

Κυριακή  4-11-2018 | 11:00

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Μουζακίου

Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας

Σάββατο 3-11-2018 | 10:30

 Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Ο Σελλάνων