Το πρόγραμμα σε Α’, Α1′ Β’, Γ’ Ερασιτεχνική, Κ14 & Κ16 της ΕΠΣΚ (20-21/10/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των Πρωταθλημάτων Κ14 και Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 15:30

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Αστέρας 

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 16:00

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Μυρίνη

 Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Καππαδοκικού

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αγναντερού

Π.Ο Παλαμαική – Ατρόμητος Παλαμά (γηπ: Ατρομήτου Παλαμά)

Α.Ο Κρανέας – Δόξα Μητρόπολης

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Σ Διγενής

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Καρδίτσας


Α1’ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 16:00

Α.Ο Προδρομιακός – Ολυμπιακός Παλ/σιου

 Άρης Φίλιας – Αετός Καλλιφωνίου

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Μαυραική

 Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ε Μουζακίου

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Φύλλου

Α.Σ Ήφαιστος – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

 Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Ελπίδα

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αίας Μαραθέας


Β’ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  21-10-2018 | 16:00

Π.Α Σοφάδων – Άρης Αγίας Παρασκευής

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ε Μενελαίδα

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ο Άρνης – Ηρακλής Παλαμά

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Ερμής Μαυραχάδων – Ατρόμητος Πτελοπούλας


Β’ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  21-10-2018 | 16:00

 Ακαδημία Ελπίδες – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Ατρόμητος Γεωργικού – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Αργιθέα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ε Λαζαρίνα

Α.Ο Μαγούλα – Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Αστροναύτης


Γ΄ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική

Κυριακή  21-10-2018 | 16:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Ο Ζαιμίου

 Απόλλων Αρτεσιανού – Αίας Καρποχωρίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Φράγκου (γηπ: Αγίου Γεωργίου)

 Θεσσαλικός Γοργοβιτών- Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

 Ακαδημία Ορφέας – Α.Ο Μελισσοχωρίου (γηπ: Βιολ. Καθαρισμού)


Πρωτάθλημα Κ-16 – 1η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 11:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Α Σοφάδων

Α.Ο Καρδίτσας – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Ο Αστέρας – Ηρακλής Παλαμά

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Α.Ε Λεονταρίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Πλαστήρας


Πρωτάθλημα Κ-14 – 1η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  21-10-2018 | 11:00

Α.Σ Ενιππέας – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Ασκληπιός – Νέα Νίκη Καμινάδων

Κυριακή  21-10-2018 | 12:00

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Αναγέννηση


2ος Όμιλος

Κυριακή  21-10-2018 | 11:00

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Αστέρας

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας

Τρίτη 23-10-2018 | 16:00

Α.Ο Σελλάνων – Α.Σ Διγενής