Το πρόγραμμα σε Α’, Α1′ Β’, Γ’ Ερασιτεχνική και Προπαιδικό της ΕΠΣΚ (14-15/4/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική  και του Προπαιδικού πρωταθλήματος που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 14-15 Απριλίου 2018.

Α΄ Ερασιτεχνική – 28η αγωνιστική:

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Φύλλου

Δόξα Μάρκου – Α.Σ Διγενής

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Αγναντερού

Α.Ο Καρδίτσας – Π.Ο Παλαμαική

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟΚ Πάμισσος

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Σ Σώκρατες

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Λεονταρίου

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Μυρίνη


Α1 Ερασιτεχνική – Πλέι οφ – 2η αγωνιστική:

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Ε Καρποχωρίου – Νέα Νίκη Καμινάδων


Α1 Ερασιτεχνική – Πλέι άουτ – 2η αγωνιστική:

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Άρης Καρδίτσας – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Προδρομιακός


Β΄ Ερασιτεχνική – 24η αγωνιστική:

1ος όμιλος

Κυριακή 14-4-2018 | 16:00

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίς

Ηρακλής Παλαμά – Άρης Φίλιας (γηπ: Ατρομ. Παλαμά)

 Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Καρδ/λας

Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου

Αετός Καλλιφωνίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Α.Σ Ενιππέας – Ερμής Μαυραχάδων 2014


2ος όμιλος

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Μορφοβουνίου

Κυριακή 14-4-2018 | 16:00

  Α.Σ Νεφέλη  – Εθνικός Καρδίτσας

Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

  Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ο Μαγούλα (γηπ: Μητρόπολης)   

Καρ. Πεδινού – Θύελλα Ριζοβουνίου


Γ΄ Ερασιτεχνική – 25η αγωνιστική:

Κυριακή 15-4-2018 | 13:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Ε Λαζαρίνα

Κυριακή 15-4-2018 | 16:00

Π.Α Σοφάδων – Θύελλα Νεοχωρίου

Ακαδημία Πανελλήνιος –Α.Σ Αργιθέα

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Άρνης

Ακαδημία Ορφέας – Αίας Καρποχωρίου

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Ο Ζαιμίου

Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδημία Ελπίδες


Προπαιδικό Πρωτάθλημα – 15η αγωνιστική:

Κυριακή 15-4-2018 | 11:00

 Α.Ο Αστέρας – Π.Α Σοφάδων

Α.Ε Λεονταρίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Αναγέννηση – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ο Σελλάνων – Ηρακλής Παλαμά

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Διγενής