Το πρόγραμμα σε Α’, Α1′ Β’, Γ’ Ερασιτεχνική, Παιδικό και Προπαιδικό της ΕΠΣΚ (17-18/3/2018)

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική, του Παιδικού και του Προπαιδικού πρωταθλήματος που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 17-18 Μαρτίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 25η αγωνιστική:

Σάββατο 17-3-2018 | 15:00

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Καρδίτσας

Α.Ε Μουζακίου – Ατρόμητος Παλαμά

Δόξα Μάρκου – Α.Ε Καππαδοκικού

Α.Σ Διγενής – Ηρακλής Σοφάδων

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Μυρίνη

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Λεονταρίου

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Σώκρατες

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Δόξα Μητρόπολης


Α1΄ Ερασιτεχνική – 24η αγωνιστική:

Σάββατο 17-3-2018 | 15:00

Α.Ο Ταυρωπός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Καρποχωρίου

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Προδρομιακός

Α.Ο Ελπίδα – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Ο Διαγόρας – Αστήρ Βλοχού

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Αστέρας

Άρης Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου


Β΄ Ερασιτεχνική – 22η αγωνιστική:

1ος όμιλος

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Θεσσαλικός Γοργοβιτών –Α.Ε Μενελαίς

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Α.Σ Ενιππέας – Άρης Φίλιας

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Ερμής Μαυραχάδων

Α.Σ Αναγέννηση – Εθνικός Κέδρου


2ος όμιλος

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Αίας Μαραθέας – Εθνικός Καρδίτσας

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Καρ. Πεδινού – Α.Σ Νεφέλη

Α.Σ Ήφαιστος – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Θύελλα Ριζοβουνίου – Α.Ο Μορφοβουνίου

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Πλαστήρας (γηπ: Μητρόπολης)


Γ΄ Ερασιτεχνική – 23η αγωνιστική:

Σάββατο 17-3-2018 | 15:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Σ Αργιθέα

Κυριακή 18-3-2018 | 12:00

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ελπίδες

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Ο Άρνης

Π.Α Σοφάδων – Αίας Καρποχωρίου

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Ζαιμίου

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Αστροναύτης

Ακαδημία Ορφέας – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα


Παιδικό Πρωτάθλημα – Hμιτελικοί:

Σάββατο 17-3-2018 | 11:00πμ

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας


Προπαιδικό Πρωτάθλημα – 13η αγωνιστική:

Κυριακή 18-3-2018 | 10:30πμ

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Σελλάνων

Κυριακή 18-3-2018 | 11:00πμ

Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Μουζακίου

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Παλαμά

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Διγενής

Ακαδημία Πανελλήνιος – Νέα Νίκη Καμινάδων