Karditsa Sportiva

Στον 4ο Όμιλο και με αντιπάλους από Θεσσαλία και Στερεά Ελλάδα ο ΑΟ Σελλάνων!




Η Επιτροπή Διοργανώσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας προχώρησε στη συγκρότηση των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2017-2018.

Η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος θα διενεργηθεί τη Δευτέρα 18/9/23017 και ώρα 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή.

Ο τρεμπλούχος ΕΠΣ Καρδίτσας και μοναδικός εκπρόσωπος του νομού μας, ΑΟ Σελλάνων, τοποθετήθηκε, όπως αναμενόταν, στον 4ο Όμιλο, με αντιπάλους ως επί το πλείστον από τη Θεσσαλία αλλά επίσης και από τη Βοιωτία (2), Ευρυτανία (1), Φθιώτιδα (1) και Φωκίδα (1).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος
ΕΠΣ – Σωματείο
Έβρου Διδυμοτείχου Α.Ε.
Θράκης Δόξα Προσκυνητών Α.Π.Σ.
Θράκης Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Α.Π.Σ.
Ξάνθης Ορφεας Puma Ξάνθης Α.Ο.
Ξάνθης Άρης Αβάτου Α.Μ.Σ.
Καβάλας Νέστος Χρυσούπολης Α.Σ.
Καβάλας Καβάλα Α.Ο.
Καβάλας Αετός Ορφανού Α.Σ.
Δράμας Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Γ.Σ.
Σερρών Απόλλων Παραλιμνίου Π.Σ.
Σερρών Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Μ.Σ.
Σερρών Ελπίς Σκουτάρεως Α.Σ.


2ος όμιλος
ΕΠΣ – Σωματείο
Μακεδονίας Μακεδονικός Α.Σ.
Μακεδονίας Καμπανιακος Μ.Φ.Α.Ο.
Μακεδονίας Λαγκαδά Α.Π.Ε.
Μακεδονίας Καρδίας Α.Ο.
Μακεδονίας Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου ΠΜΑΣ
Χαλκιδικής Ο Άρης Παλαιοχωρίου Α.Σ.
Πέλλας Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ο.
Πέλλας Εδεσσαϊκός Α.Σ.
Ημαθίας Νάουσα Φ.Α.Σ.
Ημαθίας Φίλιππος Αλεξάνδρειας Α.Σ.
Ημαθίας Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Α.Ο.
Κιλκίς Κιλκισιακός Α.Ο.
Πιερίας Πιερικός Σ.Φ.Κ.
Πιερίας Ποσειδών Ν. Πόρων Α.Ε.


3ος όμιλος
ΕΠΣ – Σωματείο
Κέρκυρας Λευκίμμης Α.Ε.
Θεσπρωτίας Θεσπρωτός Α.Σ.
Θεσπρωτίας Αστέρας Παραποτάμου Α.Γ.Σ.
Πρέβεζας-Λευκάδας Εθνικός Φιλιππιάδας Α.Π.Σ.
Πρέβεζας-Λευκάδας Τηλυκράτης 2014 Α.Ο.Ν.
Πρέβεζας-Λευκάδας Πανλευκάδιος Α.Σ.Κ.
Άρτας Σκουφάς Κομποτίου
Ηπείρου Δόξα Κρανούλας Α.Ε.
Αιτωλοακαρνανίας Μπούκας-Αμφιλοχίας Παναμβρακικός Γ.Π.Σ.
Κοζάνης Μακεδονικός Φούφα Π.Σ.
Κοζάνης Καραγιαννίων Α.Ε.Π.
Καστοριάς Καστοριάς Α.Γ.Σ.
Φλώρινας Ο Ερμής Αμυνταίου Γ.Σ.


4ος όμιλος
ΕΠΣ Σωματείο
Λάρισας Αχιλλεύς Φαρσάλων Α.Ο.Φ.
Τρικάλων Διγενής Νεοχωρίου Α.Ο.
Καρδίτσας Σελλάνων Α.Ο.
Θεσσαλίας Ρήγας Φεραίος Α.Σ.
Θεσσαλίας Ολυμπιακός Βόλου 1937 Α.Σ.
Θεσσαλίας Η Νίκη Βόλου Γ.Σ.
Θεσσαλίας Αλμυρός Γ.Σ.
Θεσσαλίας Βόλος Ν.Π.Σ.
Ευρυτανίας Το Βελούχι Α.Π.Ο.Κ.
Φθιώτιδας Οπούντιος Μαρτίνου Α.Σ.
Φωκίδας Αστέρας Ιτέας Α.Σ.
Βοιωτίας Η Θήβα Α.Ο.
Βοιωτίας Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.

5ος όμιλος
ΕΠΣ – Σωματείο
Λακωνίας Ο Αστήρ Βλαχιώτη Α.Σ.
Κεφαλληνίας/Ιθάκης Παλληξουριακός Α.Ο.
Ζακύνθου Ζακυνθιακός Α.Ο.Π.
Μεσσηνίας Πύλου Α.Ο.Κ. Τσικλητήρας
Μεσσηνίας Η Καλαμάτα
Ηλείας Αστέρας Αμαλιάδας-Πανόπουλου
Ηλείας Παμβουπρασιακός Α.Ο. Βάρδας
Ηλείας Πανηλειακός Α.Ο. Πύργου
Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.
Αχαϊας Διαγόρας Βραχνέϊκων Α.Ο.
Αρκαδίας Παναρκαδικός Α.Ο.
Αρκαδίας Λεωνιδίου Α.Σ.

6ος όμιλος
ΕΠΣ – Σωματείο
Πειραιώς Ιωνικός Α.Ο.
Πειραιώς Εθνικός Πειραιώς Ο.Φ.Π.Φ.
Πειραιώς Προοδευτική Νεολαία
Πειραιώς Κερατσίνι Α.Π.Ο.
Κορινθίας Λουτράκι Π.Α.Ο.
Κορινθίας Ζευγολατιού Α.Ο.
Κορινθίας Πέλοψ Κιάτου 1926 Γ.Π.Σ.
Δωδεκανήσου Ρόδος Α.Σ.
Δωδεκανήσου Ιάλυσος Γ.Α.Σ.
Δωδεκανήσου Διαγόρας Γ.Σ.
Δυτικής Αττικής Ένωση Α.Ο. Πανασπροπυργιακού-Δόξας Ασπροπύργου

7ος όμιλος
ΕΠΣ – Σωματείο
Αργολίδας Παναργειακός Α.Π.Ο.
Αργολίδας Ερμιονίδας Α.Ε.
Αργολίδας Ερμής Κιβερίου Α.Ο.
Κυκλάδων Πανθηραϊκός Α.Ο.
Ανατολικής Αττικής Τρίγλια Ραφήνας Α.Ο.
Ανατολικής Αττικής Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας ΑΠΟ
Ανατολικής Αττικής Αήττητος Σπάτων Α.Ο.
Λέσβου Αιολικός Α.Ε.Π.Σ.
Λέσβου Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Α.Ο.
Εύβοιας Χαλκίς Α.Ο.
Εύβοιας Ταμυναϊκός Φ.Σ.Α.

8ος όμιλος
ΕΠΣ Σωματείο
Αθηνών Ηλυσιακός Α.Ο.
Αθηνών Κηφισιάς Α.Ε.
Αθηνών Άγιου Ιερόθεου Α.Ο.
Αθηνών Φωστήρ Α.Ο.
Αθηνών Αιγάλεω Α.Ο.
Ηρακλείου Ατσαλένιου Π.Ο.
Ηρακλείου Ηρόδοτος Π.Α.Σ.Α.
Ρεθύμνου Ερμής Ζωνιανών Α.Ο.
Ρεθύμνου Μυλοποτάμου Α.Ε.
Λασιθίου Ιεράπετρας Ο.Φ.
Χανίων Παλαιοχώρας Α.Ο.

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login

error: Content is protected !!