Πρεμιέρα στο Πέραμα για τις Ελπίδες – Ντέρμπι με ΠΑΟΚ στην Καρδίτσα την 4η αγωνιστική!

Κλήρωσε σήμερα (26/9) το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ, στο πάρκο Γουδή για την Α’ Εθνική Γυναικών 2018-19!

Οι Ελπίδες έμαθαν το πρόγραμμά τους, με τη σέντρα του πρωταθλήματος να ορίζεται για την Κυριακή 7 Οκτωβρίου, εκεί όπου οι δευτεραθλήτριες Ελλάδος να φιλοξενηθούν στο Πέραμα, από την τοπική Προοδευτική Περάματος.

Η συνέχεια φέρνει τις Ελπίδες να αγωνίζονται εντός έδρας με τη Γλυφάδα, για να ακολουθήσει το εκτός έδρας ματς στην Κρήτη με τον Εργοτέλη και έπειτα το ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής με τον πρωταθλητή ΠΑΟΚ στην Καρδίτσα!

Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα της Α’ Εθνικής Γυναικών 2018-19:

1η αγωνιστική

Λάρισα – Αγία Παρασκευή

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

Προοδευτική Περ. – Ελπίδες Καρδίτσας

Πανσερραϊκή – Εργοτέλης

Γλυφάδα – Τρίκαλα 2011

Ρεπό: Άρης


2η αγωνιστική

Άρης – Λάρισα

Αγία Παρασκευή – Ατρόμητος

ΠΑΟΚ – Πανσερραϊκή

Ελπίδες Καρδίτσας – Γλυφάδα

Τρίκαλα 2011 – Εργοτέλης

Ρεπό: Προοδευτική Περ.


3η αγωνιστική

Λάρισα – Ατρόμητος

Προοδευτική Περ. – Άρης

Πανσερραϊκή – Αγία Παρασκευή

Τρίκαλα 2011 – ΠΑΟΚ

Εργοτέλης – Ελπίδες Καρδίτσας

Ρεπό: Γλυφάδα


4η αγωνιστική

Προοδευτική Περ. – Λάρισα

Ατρόμητος – Πανσερραϊκή

Άρης – Γλυφάδα

Αγία Παρασκευή – Τρίκαλα 2011

Ελπίδες Καρδίτσας – ΠΑΟΚ

Ρεπό: Εργοτέλης


5η αγωνιστική

Λάρισα – Πανσερραϊκή

Γλυφάδα – Προοδευτική Περ.

Τρίκαλα 2011 – Ατρόμητος

Εργοτέλης – Άρης

Ελπίδες Καρδίτσας – Αγία Παρασκευή

Ρεπό: ΠΑΟΚ


6η αγωνιστική

Γλυφάδα – Λάρισα

Πανσερραϊκή – Τρίκαλα 2011

Προοδευτική Περ. – Εργοτέλης

Ατρόμητος – Ελπίδες Καρδίτσας

Άρης – ΠΑΟΚ

Ρεπό: Αγία Παρασκευή


7η αγωνιστική

Λάρισα – Τρίκαλα 2011

Εργοτέλης – Γλυφάδα

Ελπίδες Καρδίτσας – Πανσερραϊκή

ΠΑΟΚ – Προοδευτική Περ.

Αγία Παρασκευή – Άρης

Ρεπό: Ατρόμητος


8η αγωνιστική

Εργοτέλης – Λάρισα

Τρίκαλα 2011 – Ελπίδες Καρδίτσας

Γλυφάδα – ΠΑΟΚ

Προοδευτική Περ. – Αγία Παρασκευή

Ατρόμητος – Άρης

Ρεπό: Πανσερραϊκή


9η αγωνιστική

Λάρισα – Ελπίδες Καρδίτσας

ΠΑΟΚ – Εργοτέλης

Αγία Παρασκευή – Γλυφάδα

Άρης – Πανσερραϊκή

Ατρόμητος – Προοδευτική Περ.

Ρεπό: Τρίκαλα 2011


10η αγωνιστική

ΠΑΟΚ – Λάρισα

Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή

Τρίκαλα 2011 – Άρης

Γλυφάδα – Ατρόμητος

Πανσερραϊκή – Προοδευτική Περ.


Ρεπό: Ελπίδες Καρδίτσας

11η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή – ΠΑΟΚ

Άρης – Ελπίδες Καρδίτσας

Ατρόμητος – Εργοτέλης

Προοδευτική Περ. – Τρίκαλα 2011

Πανσερραϊκή – Γλυφάδα

Ρεπό: Λάρισα