Πρεμιέρα στον Παλαμά με Εύαθλο Πολύκαστρου οι Τιτάνες! Όλο το πρόγραμμα

Από τον Παλαμά ξεκινάει το ταξίδι των Τιτάνων στη Γ’ Εθνική της σεζόν 2018-19!

Οι Τιτάνες μπήκαν σήμερα (30/7) το μεσημέρι στην κληρωτίδα και για τον 3ο Όμιλο θα αντιμετωπίσουν στην 1η αγωνιστική τον Εύαθλο Μακεδόνων Πολύκαστρου (Κιλκίς), μπαίνοντας στην αφετηρία ενός «μαραθωνίου» 26 «στροφών»!

 Η ομάδα του Κώστα Σδράκα θα δώσει την πρώτη της αναμέτρηση μπροστά στο κοινό της την Κυριακή 14 Οκτωβρίου, συνεχίζοντας στη Θεσσαλονίκη όπου για τη 2η αγωνιστική θα αντιμετωπίσει τα περίφημα εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη.

Ακολουθούν δύο διαδοχικά Θεσσαλικά  ντέρμπι, αρχικά με τον Ολυμπιακό Βόλου στον Παλαμά για την 3η αγωνιστική και έπειτα στα Τρίκαλα με τους Ικάρους για την 4η ημέρα.

Η τελευταία αγωνιστική βρίσκει τους Παλαμιώτες να υποδέχονται τον νεοφώτιστο ΠΑΣ Γιάννινα, ενώ στον Όμιλο περιλαμβάνεται και ένα ρεπό σε κάθε γύρο, αφού ο αριθμός των ομάδων είναι μονοψήφιος (13).

Εκτός από τις τέσσερις Θεσσαλικές ομάδες, στο συγκεκριμένο Όμιλο έχει τοποθετηθεί και η Δόξα Λευκάδας, η οποία μέχρι πέρυσι ήταν αντίπαλος του ΑΣΚ στην Α2, αλλά δήλωσε αδυναμία συμμετοχής και πλέον οι Τιτάνες θα ταξιδέψουν στο νησί του Ιονίου στις 13 Ιανουαρίου 2019.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 14/10/18

Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας
ΑΟ Καλαμπάκας – Δόξα Λευκάδας
Μελίκη– Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΠΑΣ Γιάννινα
Τιτάνες Παλαμά – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Πρωτέας Γρεβενών – Μαντουλίδης
Ίκαροι Τρικαλων – Ολυμπιακός Βόλου

2η Αγωνιστική – 21/10/18

Ρεπό: Ίκαροι Τρικαλων
Δόξα Λευκάδας – ΑΟΚ Βέροιας
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟ Καλαμπάκας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Μαντουλίδης – Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών

3η Αγωνιστική – 04/11/18

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας
ΑΟΚ Βέροιας – Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΟ Καλαμπάκας – ΠΑΣ Γιάννινα
Μελίκη– Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Μαντουλίδης
Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιακός Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – Ίκαροι Τρικαλων

4η Αγωνιστική – 11/11/18

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟΚ Βέροιας
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – ΑΟ Καλαμπάκας
Μαντουλίδης – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικαλων – Τιτάνες Παλαμά
Νικόπολη Πρέβεζας – Δόξα Λευκάδας

5η Αγωνιστική – 18/11/18

Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΟΚ Βέροιας – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
ΑΟ Καλαμπάκας – Μαντουλίδης
Μελίκη– Ολυμπιακός Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ίκαροι Τρικαλων
Τιτάνες Παλαμά – Πρωτέας Γρεβενών
Δόξα Λευκάδας – ΠΑΣ Γιάννινα

6η Αγωνιστική – 25/11/18

Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά
Μαντουλίδης – ΑΟΚ Βέροιας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Καλαμπάκας
Ίκαροι Τρικαλων – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Δόξα Λευκάδας
ΠΑΣ Γιάννινα – Νικόπολη Πρέβεζας

7η Αγωνιστική – 02/12/18

Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΟΚ Βέροιας – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Καλαμπάκας – Ίκαροι Τρικαλων
Μελίκη– Πρωτέας Γρεβενών
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τιτάνες Παλαμά
Δόξα Λευκάδας – Μαντουλίδης
Νικόπολη Πρέβεζας – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου

8η Αγωνιστική – 09/12/18

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικαλων – ΑΟΚ Βέροιας
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟ Καλαμπάκας
Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ολυμπιακός Βόλου – Δόξα Λευκάδας
Μαντουλίδης – Νικόπολη Πρέβεζας
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – ΠΑΣ Γιάννινα

9η Αγωνιστική – 16/12/18

Ρεπό: Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
ΑΟΚ Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΟ Καλαμπάκας – Τιτάνες Παλαμά
Μελίκη– ΑΓΣ Ιωαννίνων
Δόξα Λευκάδας – Ίκαροι Τρικαλων
Νικόπολη Πρέβεζας – Ολυμπιακός Βόλου
ΠΑΣ Γιάννινα – Μαντουλίδης

10η Αγωνιστική – 23/12/18

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Τιτάνες Παλαμά – ΑΟΚ Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟ Καλαμπάκας
Πρωτέας Γρεβενών – Δόξα Λευκάδας
Ίκαροι Τρικαλων – Νικόπολη Πρέβεζας
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα
Μαντουλίδης – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου

11η Αγωνιστική – 13/01/19

Ρεπό: Μαντουλίδης
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΟ Καλαμπάκας – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Δόξα Λευκάδας – Τιτάνες Παλαμά
Νικόπολη Πρέβεζας – Πρωτέας Γρεβενών
ΠΑΣ Γιάννινα – Ίκαροι Τρικαλων
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Ολυμπιακός Βόλου

12η Αγωνιστική – 20/01/19

Ρεπό: ΑΟ Καλαμπάκας
Μελίκη– ΑΟΚ Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Δόξα Λευκάδας
Τιτάνες Παλαμά – Νικόπολη Πρέβεζας
Πρωτέας Γρεβενών – ΠΑΣ Γιάννινα
Ίκαροι Τρικαλων – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Ολυμπιακός Βόλου – Μαντουλίδης

13η Αγωνιστική – 27/01/19

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου 1937
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΟ Καλαμπάκας
Δόξα Λευκάδας – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΠΑΣ Γιάννινα – Τιτάνες Παλαμά
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Πρωτέας Γρεβενών
Μαντουλίδης – Ίκαροι Τρικαλων

14η Αγωνιστική – 03/02/19

Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας
Δόξα Λευκάδας – ΑΟ Καλαμπάκας
Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Τιτάνες Παλαμά
Μαντουλίδης – Πρωτέας Γρεβενών
Ολυμπιακός Βόλου – Ίκαροι Τρικαλων

15η Αγωνιστική – 10/02/19

Ρεπό: Ίκαροι Τρικαλων
ΑΟΚ Βέροιας – Δόξα Λευκάδας
ΑΟ Καλαμπάκας – Νικόπολη Πρέβεζας
Μελίκη– ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Τιτάνες Παλαμά – Μαντουλίδης
Πρωτέας Γρεβενών – Ολυμπιακός Βόλου

16η Αγωνιστική – 17/02/19

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟΚ Βέροιας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Καλαμπάκας
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Μαντουλίδης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ολυμπιακός Βόλου – Τιτάνες Παλαμά
Ίκαροι Τρικαλων – Πρωτέας Γρεβενών

17η Αγωνιστική – 24/02/19

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών
ΑΟΚ Βέροιας – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΟ Καλαμπάκας – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Μελίκη– Μαντουλίδης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου
Τιτάνες Παλαμά – Ίκαροι Τρικαλων
Δόξα Λευκάδας – Νικόπολη Πρέβεζας

18η Αγωνιστική – 03/03/19

Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – ΑΟΚ Βέροιας
Μαντουλίδης – ΑΟ Καλαμπάκας
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ίκαροι Τρικαλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Πρωτέας Γρεβενών – Τιτάνες Παλαμά
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Λευκάδας

19η Αγωνιστική – 17/03/19

Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά
ΑΟΚ Βέροιας – Μαντουλίδης
ΑΟ Καλαμπάκας – Ολυμπιακός Βόλου
Μελίκη– Ίκαροι Τρικαλων
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών
Δόξα Λευκάδας – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Νικόπολη Πρέβεζας – ΠΑΣ Γιάννινα

20η Αγωνιστική – 24/03/19

Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟΚ Βέροιας
Ίκαροι Τρικαλων – ΑΟ Καλαμπάκας
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Τιτάνες Παλαμά – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Μαντουλίδης – Δόξα Λευκάδας
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Νικόπολη Πρέβεζας

21η Αγωνιστική – 31/03/19

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΟΚ Βέροιας – Ίκαροι Τρικαλων
ΑΟ Καλαμπάκας – Πρωτέας Γρεβενών
Μελίκη– Τιτάνες Παλαμά
Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου
Νικόπολη Πρέβεζας – Μαντουλίδης
ΠΑΣ Γιάννινα – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου

22η Αγωνιστική – 07/04/19

Ρεπό: Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟΚ Βέροιας
Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Καλαμπάκας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ίκαροι Τρικαλων – Δόξα Λευκάδας
Ολυμπιακός Βόλου – Νικόπολη Πρέβεζας
Μαντουλίδης – ΠΑΣ Γιάννινα

23η Αγωνιστική – 14/04/19

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ Βέροιας – Τιτάνες Παλαμά
ΑΟ Καλαμπάκας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Δόξα Λευκάδας – Πρωτέας Γρεβενών
Νικόπολη Πρέβεζας – Ίκαροι Τρικαλων
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Βόλου
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Μαντουλίδης

24η Αγωνιστική – 21/04/19

Ρεπό: Μαντουλίδης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟΚ Βέροιας
Μελίκη– ΑΟ Καλαμπάκας
Τιτάνες Παλαμά – Δόξα Λευκάδας
Πρωτέας Γρεβενών – Νικόπολη Πρέβεζας
Ίκαροι Τρικαλων – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός Βόλου – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου

25η Αγωνιστική – 05/05/19

Ρεπό: ΑΟ Καλαμπάκας
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Δόξα Λευκάδας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Νικόπολη Πρέβεζας – Τιτάνες Παλαμά
ΠΑΣ Γιάννινα – Πρωτέας Γρεβενών
Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου – Ίκαροι Τρικαλων
Μαντουλίδης – Ολυμπιακός Βόλου

26η Αγωνιστική – 12/05/19

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου 1937
ΑΟ Καλαμπάκας – ΑΟΚ Βέροιας
Μελίκη– Δόξα Λευκάδας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νικόπολη Πρέβεζας
Τιτάνες Παλαμά – ΠΑΣ Γιάννινα
Πρωτέας Γρεβενών – Εύαθλος Μακεδόνων Πολύκαστρου
Ίκαροι Τρικαλων – Μαντουλίδης