Ο Πάνος στο ματς κυπέλλου Τηλυκράτης – ΑΟ Σελλάνων!

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές των νοκ-άουτ αγώνων για την Α’ Φάση του κυπέλλου Ελλάδος που ρίχνει τους περυσινούς κυπελλούχους ΕΠΣ στη «μάχη» της διοργάνωσης.

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 26 Αυγούστου, εκτός από τον ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελίου – Αθλητική Ένωση Βαθύλλου/Πανσαμιακού που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου.

Ο ΑΟ Σελλάνων, ως γνωστόν, φιλοξενείται την Κυριακή (26/8) στη Λευκάδα από τον Τηλυκράτη, σε ματς που ορίστηκε στις 17:00 στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας «Πλάτων».

Διαιτητής ορίστηκε ο Ιωάννης Πάνος της ΕΠΣ Ηπείρου, με βοηθούς τους Βασίλη Αντωνίου και Δημήτρη Τσαντά από την ίδια Ένωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Α’ Φάσης του κυπέλλου Ελλάδος:

Απόλλων Παραλιμνίου – Θράκη Φερών (26/8, 17:00) Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής), Σκούτας (Χαλκιδικής).

Άρης Αβάτου – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου (26/8, 17:00)Κακουλίδης (Θράκης), Δημητριάδης (Θράκης), Καραγιάννης (Θράκης).

Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Καλαμπακίου (26/8, 17:00)Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Βογδόπουλος (Κοζάνης), Εμμανουήλ (Κοζάνης).

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – ΑΟ Καρδίας (26/8, 17:00) Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Παστιάδης (Δράμας), Οικονομίδης (Δράμας).

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ηρακλής Πολυκάρπης (26/8, 17:00) Μαρόπουλος (Μακεδονίας), Κουφός (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας).

Καβάλα – ΑΣ Γιαννιτσά (26/8, 17:00) Στόλης (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών), Ραβικάλης (Δράμας).

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Μεσολόγγι (26/8, 17:00) Καλατζής (Θεσσαλίας), Αναστασίου (Θεσσαλίας), Σακκάς (Θεσσαλίας).

Μακεδονικός Φούφα – Νίκη Βόλου (26/8, 17:00) Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Ταγκαλίδης (Πέλλας).

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Σελλάνων (26/8, 17:00) Πάνος (Ηπείρου), Αντωνίου (Ηπείρου), Τσάντας (Ηπείρου).

Αστέρας Ιτέας – Θεσπρωτός (26/8, 17:00) Λαθύρης (Φθιώτιδας), Δοσκόρης (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας).

Παλληξουριακός – ΑΕ Ξηροβουνίου (26/8, 15:30) Τζαγκαράκης (Αχαΐας), Ανδριανός (Αχαΐας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

Διαγόρας Βραχνέικων – Αιολικός (2/9, 16:30) Ρούσσος (Κορινθίας), Αντωνόπουλος (Κορινθίας), Θοεδωρόπουλος (Κορινθίας).

ΑΕ Ερμιονίδας – Δάφνη Δαφνώνα (26/8, 16:30) Λιάρος (Λακωνίας), Καφετζόπουλος (Λακωνίας), Ροζάκης (Λακωνίας).

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Κηφισιά (26/8, 14:30) Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Καντανολέων (Δυτικής Αττικής), Παύλος (Δυτικής Αττικής).

Κόρινθος 2006 – Καλαμάτα (26/8, 17:00) Στάμος Β. (Αθηνών), Σταυρόγλου (Αθηνών), Στάμος Μ. (Αθηνών).

Κιθαιρών Καπαρελίου – ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού (2/9, 17:00) Πόγκας (Εύβοιας), Δάλλας (Εύβοιας), Κελεπούρης (Εύβοιας).

Αντίμαχος – Θύελλα Ραφήνας (26/8, 18:00) Παρχαρίδης (Δράμας), Τσολακίδης (Αθηνών), Μητράκος (Αθηνών).

Ηρακλής Ελευσίνας – ΟΦ Ιεράπετρας (26/8, 17:00) Μπαλαχούτης (Πειραιά), Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Γαρούφος (Πειραιά).

Εθνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας (26/8, 17:00) Καλογερόπουλος (Αθηνών), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Γκούβας (Ανατολικής Αττικής).