Οι διαιτητές σε Α’, Α1′, Β’ και Γ’ ΕΠΣΚ (6-7/10/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών και παρατηρητών αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 6-7 Οκτωβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6-10-2018 | 16:00

Α.Σ Σώκρατες  – Α.Ε Καππαδοκικού

Κουκούλη – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Α.Ο Μυρίνη – Α.Ο Αγναντερού

Γαλάνης – Κουτρομάνος – Τσιαμούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Α.Ο Αστέρας – Ατρόμητος Παλαμά

Κουκουζέλης – Διπλάρης Αν. – Στεφανής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

ΑΟΚ Πάμισσος – Δόξα Μητρόπολης

Μαριολάς Αχ. – Καλλιάρα – Παλούκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

 Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Διγενής

Γκουντέλας – Πεταλάς – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Ταυρωπός  

Βαφειάδης – Παπαλίτσας – Τραμπούρας

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Καρδίτσας

Μαλλιώρας – Γκούζας Φ. – Γιαννής

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Κρανέας

Σαββίδης – Τίκας Δ. – Πήτας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας


Α1 Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6-10-2018 | 16:00

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Μαυραική

Τίκας Τρ.– Πολύζος – Αργυρόπουλος

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ε Μουζακίου

Τακόπουλος – Σακκάς – Καλογρίτσας

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Φύλλου

Νότος – Καλογριανίτης – Ανδρέου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Άρης Φίλιας – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Μαριολάς Δ. – Δημάκης – Χασιώτης

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Ελπίδα  

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Ευαγγέλου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Ε Καρποχωρίου – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Μανώλης – Πλέντζας – Καλοχέρης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος 

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Σ Ήφαιστος

Μπλιτσογιάννης – Λιάσκος – Μετοχιανάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

Κυριακή  7-10-2018 | 16:00

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Αίας Μαραθέας

Δημάκης – Γκούζας Ι. – Αδαμόπουλος


Β΄ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή  7-10-2018 | 16:00

Αστήρ Βλοχού – Άρης Αγίας Παρασκευής

Γαλάνης – Σαββίδης – Γκουντέλας

Α.Ο Άρνης – Ακαδημία Πανελλήνιος

Βαφειάδης – Μπλιτσογιάννης – Χασιώτης

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ε Μενελαίδα

Τραμπούρας – Κουκούλη – Μαλλιώρας

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ο Κυψέλη

Νότος – Μαριολάς Δ. – Μαριολάς Αχ.

 Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ηρακλής Παλαμά

Τεταγιώτης – Τζαφάλιας – Στρατίκης

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Εθνικός Κέδρου

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας


Β΄ Ερασιτεχνική – 1η αγωνιστική

2ος Όμιλος

Σάββατο 6-10-2018 | 16:00

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Σ Αργιθέα

Στρατίκης – Γκούζας Ι. – Αδαμόπουλος

Κυριακή  7-10-2018 | 16:00

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Λαζαρίνα

Πολύζος – Κουκουζέλης – Σακκάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ηρακλής Καρδ/λας

Πήτας – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ο Αστροναύτης

Αργυρόπουλος – Πεταλάς – Τσιαμούρας

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Νεφέλη

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Μαγούλα

Στεφανής – Παπαλίτσας – Τακόπουλος


Γ΄ Ερασιτεχνική – 1η αγωνιστική

Κυριακή  7-10-2018 | 16:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Ο Φράγκου

Γαννιάς – Καλοχέρης – Πλέντζας

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Λιάσκος

Α.Ο Ζαιμίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης – Καλογριανίτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλημέρης

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Μορφοβουνίου

Γιαννής – Μάμαλης – Αντωνίου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Ακαδημία Ορφέας

Γκούζας Φ. – Μανώλης – Καλογρίτσας