Karditsa Sportiva

Οι διαιτητές σε πλέι-οφ & πλέι-άουτ Α’, Α1, πλέι-οφ Β’, προπαιδικό και τζούνιορ της ΕΠΣΚ (20-21/5/2017)




Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τις τριάδες για την αγωνιστική δράση στα πλέι-οφ και πλέι-άουτ της Α’ και Α1 Ερασιτεχνικής και τα πλέι-οφ της Β’ Ερασιτεχνικής, στους ημιτελικούς του προπαιδικού και στο τζούνιορ που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Μαΐου.

Α΄ Ερασιτεχνική – Πλέι-οφ – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Μαΐου | 17:00

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων  

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν.- Τσιαμούρας

Ατρόμητος Παλαμά  – Δόξα Μητρόπολης

Βαρλάμης – Βογιατζής – Κανιούρας

Ιατρός αγώνα: Μιχαηλός Αχ.

Α΄ Ερασιτεχνική – Πλέι-άουτ – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Μαΐου | 17:00

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ε Λεονταρίου

Μαριολάς Δ. – Κλησιάρχης – Πεταλάς

Α.Ε Μουζακίου  – Ηρακλής Σοφάδων

Μαλλιώρας – Πλέντζας – Καλλιάρας


Α1 Ερασιτεχνική – Πλέι-οφ – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Μαΐου | 17:00

ΠΟΜ Θεσσαλικός -Π.Ο Παλαμαική

Κουκούλη – Τακόπουλος – Τραμπούρας

Α.Ο Φύλλου– Α.Ο Κρανέας

Γαλάνης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Ι.

Α1 Ερασιτεχνική – Πλέι-άουτ – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Μαΐου | 17:00

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Καρποχωρίου  

Ζαγορίτης – Κυρίτσης – Πολύζος

Α.Σ Κένταυρος  – Ηρακλής Καρδ/λας

Αντωνίου – Κουκουζέλης – Μπλιτσογιάνης


Β’ Ερασιτεχνική – Πλέι-οφ 5η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή 21 Μαΐου | 17:00

Α.Ο Προδρομιακός – Άρης Καρδίτσας

Τίκας Τρ. –  Κουτρουμάνος – Πολύζος

Ιατρός αγώνα: Βαρσάμης Αν.

Α.Ο Μελισσοχωρίου  – Αετός Καλλιφωνίου

Μαριολάς Αχ. – Γιαννής – Πανόσαφος

2ος Όμιλος

Κυριακή 21 Μαΐου | 17:00

Α.Ο Διαγόρας  – Α.Σ Ήφαιστος

Τζαφάλιας – Τσιαμούρας – Γκούζας Φ.

Εθνικός Καρδίτσας  – Α.Σ Απιδιά

Βαφειάδης – Στρατίκης – Πήτας


Προπαιδικό

Σάββατο 20 Μαΐου | 19:00

Α.Σ Πλαστήρας – Π.Α Σοφάδων

Δημάκης – Γιαννής – Πήττας

Κυριακή 21 Μαΐου | 10:30

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Αστέρας ( Νέο γήπεδο Παλαμά)

Μπλιτσογιάννης – Κωνσταντάκος – Γιαννής


Τζούνιορ

Α.Σ Πλαστήρας – Νέα Νίκη Καμινάδων 1(10:45)

Γιαννής

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας 1(10:45)

Σακκάς

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Ακαδημία Πανελλήνιος 2(12:00)

Παλούκης

Ηρακλής Παλαμά – Ακαδ.Ταυρ.Ο Φωστήρας 2(18:30 γηπ: Ερμητσίου)

Παλούκης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Διγενής(19:00)

Σακκάς

Νέα Νίκη Καμινάδων 2 – Ακαδημία Ελπίδες(19:30)

Καλογρίτσας

Κυριακή 21-5-2017

Εθνικός Καρδίτσας 2 – Α.Σ Ενιππέας(10:45)

Καλογρίτσας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Π.Α Σοφάδων(11:00)

Παλούκης

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Πανελλήνιος 1(11:00)

Πήτας

Τρίτη  23-5-2017

Ακαδ. Ταυρ. Ο Φωστήρας 1 – Α.Σ Αναγέννηση (19:30)

Γιαννής

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login

error: Content is protected !!