Οι διαιτητές σε Α’, Α1′ Β1 ΕΠΣΚ (29-30/9/2018)

Η ΕΔ/ΕΠΣΚ όρισε τους διαιτητές για την αγωνιστική δράση σε Α’, Α1′ και Β1 κατηγορίας που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 29-30 Σεπτεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

Σάββατο 29-9-2018 | 16:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ε Καππαδοκικού

Μπλιτσογιάννης – Μανώλης – Καλογρίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Μυρίνη  

Μαλλιώρας – Καραγιώτα – Κλησιάρχης

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας

Σαββίδης – Τσιαμούρας – Πολύζος

Α.Ο Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος

Κουκουζέλης – Στεφανής – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Ο Καρδίτσας – Νέα Νίκη Καμινάδων

Νότος – Πλέντζας – Τεταγιώτης

Ηρακλής Σοφάδων  – Α.Ε Λεονταρίου

Μαριολάς Δ. –Διπλάρης Αν. – Λιάσκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ο Κρανέας – Π.Ο Παλαμαική

Γκουντέλας – Αργυρόπουλος – Γιαννής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας

Κυριακή  30-9-2018 | 16:00

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Σώκρατες   

Βαφειάδης – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης


Α1΄ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

Σάββατο 29-9-2018 | 16:00

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Προδρομιακός  

Δημάκης – Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Μαυραική

Μαριολάς Αχ. – Αδαμόπουλος – Σακκάς

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Αετός Καλλιφωνίου

Κουκούλη – Πεταλάς – Ανδρέου

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Άρης Φίλιας

Γαλάνης – Γκούζας Φ. – Στρατίκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Αίας Μαραθέας – Άρης Καρδίτσας  

Τακόπουλος – Τραμπούρας – Καλογριανίτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ε Καρποχωρίου

Μπεκιάρης – Πήτας – Γκούζας Ι.

Α.Σ Ήφαιστος – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Τίκας Τρ. – Βαφειάδης – Καλοχέρης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλημέρης


Β΄ Ερασιτεχνική – 1η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή  30-9-2018 | 16:00

 Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Άρνης

Στεφανής – Νότος – Κουκούλη

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Ενιππέας

Αργυρόπουλος – Μαριολάς Αχ. – Κρύος

Π.Α Σοφάδων – Ερμής Μαυραχάδων

Μανώλης – Γαννιάς – Καλοχέρης

Α.Ε Μενελαίδα – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Πήτας – Ευαγγέλου – Μάμαλης

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Πολύζος – Γαλάνης – Λέρας

Ηρακλής Παλαμά – Εθνικός Κέδρου

Κουτρομάνος – Λιάσκος – Χασιώτης