Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική της ΕΠΣΚ (10-11/11/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 10-11 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

Σάββατο 10-11-2018 | 15:00

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Σώκρατες

Κουκουζέλης –  Καλοχέρης – Δόκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Νέα Νίκη Καμινάδων – Π.Ο Παλαμαική

Μπλιτσογιάννης – Γκούζας Ι. – Μετοχιανάκης

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Κρανέας

Τακόπουλος – Τσιαμούρας – Κουτρομάνος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Ο Αστέρας – Ηρακλής Σοφάδων

Μαλλιώρας – Τίκας Δ. – Στεφανής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Α.Ο Μυρίνη – Α.Ο Καρδίτσας

Δημάκης – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Ταυρωπός

Αργυρόπουλος – Ζούκας – Μάμαλης

Α.Ο Αγναντερού  – Α.Σ Διγενής

Νότος – Μπακοδήμος – Σακκάς

Ατρόμητος Παλαμά – Δόξα Μητρόπολης

Γαλάνης – Διπλάρης Α. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας


Α1 Ερασιτεχνική – 8η αγωνιστική:

Σάββατο 10-11-2018 | 15:00

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Προδρομιακός  

Τζαφάλιας –  Καλογριανίτης – Χασιώτης

Άρης Καρδίτσας – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Μαριολάς Αχ. – Πεταλάς – Κρύος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Άρης Φίλιας – Α.Σ Ήφαιστος

Μανώλης – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τίκας Τρ. – Ανδρέου – Γιοβάνης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Αετός Καλλιφωνίου – Αίας Μαραθέας  

Σαββίδης – Γιαννής – Καλλιάρα

Α.Ο Μαυραική – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Κουκούλη – Λιάσκος – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ε Μουζακίου  – Α.Ο Ελπίδα

Μαριολάς Δ. – Στρατίκης– Ευαγγέλου

Α.Ο Φύλλου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Γκουντέλας – Καλογρίτσας – Πλέντζας


Β΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 15:00

Α.Ο Κυψέλη – Άρης Αγίας Παρασκευής

Τζαφάλιας – Πλέντζας – Σακκάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

Α.Ε Μενελαίδα – Ηρακλής Παλαμά

Κουκουζέλης – Μανώλης – Καλογρίτσας

Π.Α Σοφάδων – Εθνικός Κέδρου

Νότος – Γκούζας Ι. – Μετοχιανάκης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου  

Κυρίτσης – Γκουντέλας – Μπλιτσογιάννης

Αστήρ Βλοχού – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Στεφανής – Λιάσκος – Καλογριανίτης

Α.Ο Άρνης – Ερμής Μαυραχάδων

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Α. – Γιοβάνης


Β΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  11-11-2018 | 15:00

 Ακαδημία Ελπίδες – Α.Σ Πλαστήρας  

Γιαννής – Πεταλάς – Αργυρόπουλος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ατρόμητος Γεωργικού (γηπ: Ταυρωπού)  

Κλησιάρχης – Μαριολάς Αχ. – Ανδρέου

Α.Ο Μαγούλα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Σαββίδης – Μαλλιώρας – Δημάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας

Α.Σ Νεφέλη – Εθνικός Καρδίτσας

Γαλάνης – Μαριολάς Δ. – Τσιαμούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Αργιθέα

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Παπαλίτσας

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ε Λαζαρίνα

Κουτρομάνος – Μπακοδήμος – Καραγιώτα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης


Γ΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Κυριακή  11-11-2018 | 15:00

 Α.Σ Κρόνος – Θύελλα Νεοχωρίου  

Γκούζας Φ. – Κρύος – Ζούκας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Απόλλων Αρτεσιανού

Κουκούλη – Καλλιάρα  – Αντωνίου Χρ.

Ακαδημία Ορφέας – Α.Ο Ζαιμίου (γηπ: Βιολ. Καθαρισμού)  

Τεταγιώτης – Χασιώτης – Αδαμόπουλος

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Στρατίκης – Καλοχέρης – Μάμαλης