Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική της ΕΠΣΚ (24-25/11/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 17-18 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

Σάββατο 24-11-2018 | 15:00

A.O Κρανέας – Α.Σ Σώκρατες

Μαλλιώρας – Διπλάρης Αν. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διατησίας: Καζάνας

Π.Ο Παλαμαική – Ηρακλής Σοφάδων

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Λιάσκος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Καρδίτσας

Κουκούλη – Γκουντέλας – Τσιαμούρας

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Μπλιτσογιάννης – Πλέντζας – Κλησιάρχης

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Διγενής

Μαριολάς Αχ. – Τραμπούρας – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Ο Αστέρας – Δόξα Μητρόπολης

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Ο Μυρίνης – Ατρόμητος Παλαμά

Βαφειάδης – Τίκας Δ. – Στεφανής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αγναντερού

Τακόπουλος – Μαριολάς Δ. – Γιαννής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας


Α1 Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

Σάββατο 24-11-2018 | 15:00

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Προδρομιακός  

Νότος – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Σαββίδης – Πεταλάς – Καλογριανίτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Καρποχωρίου – Αίας Μαραθέας

Δημάκης – Παλούκης – Καραγιώτα

Άρης Καρδίτσας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Γαλάνης – Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Μανώλης – Καλλιάρα – Καλοχέρης

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Φύλλου

Κουκουζέλης – Στρατίκης – Γκούζας Ι. 

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Μουζακίου

Αργυρόπουλος – Καλογρίτσας – Σακκάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Άρης Φίλιας – Α.Ο Ελπίδα

Γαλάνης – Τραμπούρας – Αδαμόπουλος


Β΄ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Πολύζος – Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Κυψέλη

Ανδρέου – Νότος – Πλέντζας

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα

Μαριολάς Δ.– Ζούκας  – Ευαγγέλου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων

Γιαννής – Δημάκης – Μαλλιώρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ζαγορίτης  – Αργυρόπουλος –  Στρατίκης

Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού

Κουτρομάνος – Μανώλης –  Παλούκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας


Β΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Ελπίδες

Τεταγιώτης – Πεταλάς – Πολυμέρου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Μαγούλα

Τακόπουλος – Κουκουζέλης – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Νεφέλη

Σαββίδης  – Βογιατζής – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστροναύτης

Κυρίτσης – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Καρδ/λας

Τζαφάλιας – Γκούζας Ι. – Λιάσκος

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα

Κουκούλη  – Διπλάρης Αν. – Παπαλίτσας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 6η αγωνιστική:

Κυριακή  25-11-2018 | 15:00

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Σ Κρόνος

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Αντωνίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδημία Ορφέας (γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Σακκάς – Καλογριανίτης – Καλογρίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλημέρης

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης – Χασιώτης

Α.Ο Φράγκου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Γαννιάς – Καλοχέρης – Δόκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας


Πρωτάθλημα Κ16 – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 24-11-2018 | 11:00

 Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου

Λιάσκος

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας  

Μαριολάς Δ.

Ηρακλή Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος(γηπ: Ατρομ. Παλαμά)  

Γιαννής

Σάββατο 24-11-2018 | 11:15

Α.Ε Μουζακίου – Π.Α Σοφάδων

Σακκάς

Σάββατο 24-11-2018 | 12:30

Ακαδημία Ποδοσφαίρου- Α.Ο Καρδίτσας

Γκούζας Ι.


Πρωτάθλημα Κ14 –4η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 24-11-2018 | 10:30

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ασκληπιός (γηπ: Ατρομ. Παλαμά)

Γιαννής

Σάββατο 24-11-2018 | 11:00

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Αναγέννηση

Καλοχέρης

 Π.Α Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων

Σακκάς

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Ενιππέας  

Λιάσκος


2ος Όμιλος

Σάββατο 24-11-2018 | 11:00

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Ο Αστέρας

Καλοχέρης

Σάββατο 24-11-2018 | 11:30

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων

Καλογρίτσας

Κυριακή  25-11-2018 | 11:00

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Πλαστήρας

Μπακοδήμος

Α.Σ Διγενής – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας

Γιαννής