Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική της ΕΠΣΚ (3-4/11/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 3-4 Νοεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Νέα Νίκη Καμινάδων

Γκουντέλας – Κλησιάρχης – Πεταλάς

Α.Ε Λεονταρίου – ΑΟΚ Πάμισσος

Γαλάνης – Αδαμόπουλος – Χασιώτης

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Αστέρας

Κουκουζέλης – Διπλάρης Αν. – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Μυρίνης

Νότος – Γιαννής – Τραμπούρας

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Καππαδοκικού  

Τίκας Τρ. – Παπαλίτσας – Γιοβάνης

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Αγναντερού

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Στεφανής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Α.Ο Ταυρωπός – Ατρόμητος Παλαμά

Τακόπουλος – Τίκας Δ. – Τσιαμούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Δόξα Μητρόπολης – Α.Σ Διγενής

Αργυρόπουλος – Καλλιάρα – Μάμαλης


Α1 Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός  -Άρης Καρδίτσας

Μαριολάς Δ. – Καλοχέρης – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

 Α.Ε Καρποχωρίου – Άρης Φίλιας  

Σαββίδης – Λιάσκος – Πλέντζας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ολυμπιακός Παλ/σιου  

Μπλιτσογιάννης – Τεταγιώτης – Ευαγγέλου

Α.Σ Ήφαιστος – Αετός Καλλιφωνίου

Κουκούλη – Στρατίκης – Ανδρέου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Μαυραική

Μαριολάς Αχ. – Κουτρομάνος – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

 Αίας Μαραθέας – Α.Ε Μουζακίου

Δημάκης – Καραγιώτα – Παλούκης

 ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Φύλλου

Μαλλιώρας – Καλογριανίτης – Μετοχιανάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ο Ελπίδα

Τζαφάλιας – Σακκάς – Ζούκας


Β΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 3-11-2018 | 15:00

1ος Όμιλος

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ε Μενελαίδα

Μανώλης – Δόκος – Αντωνίου Χρ.

Κυριακή  4-11-2018 | 15:00

Α.Ο Κυψέλη – Π.Α Σοφάδων

Τραμπούρας – Αργυρόπουλος – Τεταγιώτης

 Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος

Γιαννής – Δημάκης – Πεταλάς

Εθνικός Κέδρου – Αστήρ Βλοχού

Πολύζος – Μαλλιώρας – Μανώλης

 Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ο Άρνης

Κουτρομάνος – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Σ Ενιππέας

Γαλάνης – Σαββίδης – Κουκούλη


Β΄ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  4-11-2018 | 15:00

 Ατρόμητος Γεωργικού – Ακαδημία Ελπίδες

Ζαγορίτης – Στρατίκης – Καλογριανίτης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Σ Πλαστήρας

Στεφανής – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Τίκας Τρ. – Γιοβάνης – Καραγιώτα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ο Μαγούλα

Κυρίτσης – Κανιούρας – Τακόπουλος

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Σ Νεφέλη

Τζαφάλιας – Γκούζας Ι – Λιάσκος

Α.Ο Αστροναύτης – Ηρακλής Καρδ/λας

Νότος – Μαριολάς Δ. – Τσιαμούρας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική:

Κυριακή  4-11-2018 | 15:00

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Κρόνος

Ανδρέου – Μπακοδήμος – Καλλιάρα

Α.Ο Ζαιμίου – Θύελλα Νεοχωρίου  

Πλέντζας – Καλοχέρης – Σακκάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Αίας Καρποχωρίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Κλησιάρχης – Αδαμόπουλος – Μετοχιανάκης

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου (γηπ: Κρύας Βρύσης)

Γαννιάς – Μάμαλης – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου