Karditsa Sportiva

Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’, και Γ’ ΕΠΣΚ (7-8/1/2017)




Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τις τριάδες διαιτητών για την αγωνιστική δράση σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική κατηγορία που θα διεξαχθεί το διήμερο 7-8 Ιανουαρίου. 

Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΚ – 16η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Σοφάδων

Βαρλάμης – Γκούζας Ι – Αργυρόπουλος

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Μυρίνης

Τίκας Τρ. – Στεφανής – Κουκούλης

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Κυψέλης

Μαριολάς Αχ. – Τραμπούρας – Λέρας

Α.Ο Αγναντερού -ΑΟΚ Πάμισσος

Σαββίδης – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων

Αντωνίου – Κουτρουμάνος – Γκούζας Φ.
Ιατρός αγώνα: Βαρσάμης Αν.

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Μουζακίου

Μουτσάνας – Πολύζος – Κλησιάρχης

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Ζαγορίτης – Πλέντζας – Πανόσαφος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Σ Σώκρατες

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Παπαλίτσας


Α1’ ΕΠΣΚ – 16η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Γκουντέλας

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Κρανέας

Κουκούλη – Τσιαμούρας – Πεταλάς

Α.Ο Αστέρας – Ηρακλής Καρδ/λας

Νότος – Κωνσταντάκος – Λιάσκος

Δόξα Αμπέλου – Α.Ο Φύλλου

Κουκουζέλης – Κότζα – Δημάκης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Ο Παλαμαική

Τακόπουλος – Κανιούρας – Μαριολάς Δ.

Α.Ο Ταυρωπός – Αστήρ Βλοχού

Γαλάνης – Κυρίτσης – Καλλιάρα

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Κερ. Φράγκου

Τζαφάλιας – Καλόγερος – Καραγιώτα

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Κένταυρος

Μαλλιώρας – Καυμενόπουλος – Καλτσάς


Β’ ΕΠΣΚ – 14η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Μαυραική

Κλησιάρχης – Διπλάρης Μ. – Μαριολάς Δ.

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Μουτσάνας – Τακόπουλος – Γιαννής

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Αναγέννηση(γηπ: Μάρκου)

Δημάκης – Μαλλιώρας – Σακκάς

Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Φίλιας

Γαννιάς – Κουκουζέλης – Καλλιάρα

Άρης Αγίας Παρασκευής – Άρης Καρδίτσας

Βαρλάμης – Κότζα – Λέρας

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Κυρίτσης – Λιάσκος – Πλέντζας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Προδρομιακός

Κουκούλης Π. – Καραγιώτα – Καλόγερος


2ος Όμιλος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Ήφαιστος

Στρατίκης – Διπλάρης Αν. – Κανιούρας

Α.Ο Μαγούλα – Αίας Μαραθέας

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Μαριολάς Αχ.

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Νεφέλη

Μανώλης – Γκούζας Ι. – Καλτσάς

Α.Σ Πλαστήρας – Ατρόμητος Γεωργικού

Σαββίδης – Κουκούλη – Κωνσταντάκος

Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Πολύζος – Γαλάνης – Γκουντέλας

Α.Ο Διαγόρας – Εθνικός Καρδίτσας

Στεφανής – Τίκας Δ. – Κουτρουμάνος

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Σ Απιδιά

Νότος – Πεταλάς – Τσιαμούρας


Γ’ Ερασιτεχνική – 13η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου | 15:00

Ακαδημία Ορφέας – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Μανώλης – Αδαμόπουλος – Πυκνής

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας – Α.Σ Ενιππέας (γήπ: Ριζοβουνίου)

Γιαννής – Καλυβιώτης – Τζέλλος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 12:00

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Κρόνος

Γκουντέλας – Γαλάνης – Πολύζος

Κυριακή 8 Ιανουαρίου | 15:00

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Αργυρόπουλος – Πυκνής – Καλογρίτσας

Θύελλα Ριζοβουνίου – Π.Α Σοφάδων

Τραμπούρας – Καλυβιώτης – Κατσόγιαννος

Καρ. Πεδινού Α.Ο Άρνης

Αντωνίου – Αδαμόπουλος – Πανόσαφος

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Αίας Καρποχωρίου

Ζαγορίτης – Πούπης – Τζέλλος

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login