Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνική και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (2-3/2/2019)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14, Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 2-3 Ιανουαρίου 2019.

Α’ Ερασιτεχνική – 16η αγωνιστική:

Σάββατο 2-2-2019 | 15:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Σ Σώκρατες

Νότος – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας

Παρατηρητές Διαιτησίας: Ταμπακλής

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Αγναντερού

Τζαφάλιας – Κουτρομάνος – Γιαννής

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καππαδοκικού

Μαριολάς Δ. – Πεταλάς – Σακκάς

Α.Ο Ταυρωπός -Α.Ο Μυρίνης

Γκουντέλας – Διπλάρης Αν. – Ευαγγέλου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Αστέρας

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Στεφανής

Ηρακλής Σοφάδων – ΑΟΚ Πάμισσος

Κουκούλη – Τραμπούρας – Ζούκας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ο Κρανέας – Νέα Νίκη Καμινάδων

Τακόπουλος – Αργυρόπουλος – Αδαμόπουλος

Α.Ε Λεονταρίου – Π.Ο Παλαμαική

Βαφειάδης – Λιάσκος – Δόκος


Α1 Ερασιτεχνική – 16η αγωνιστική:

Σάββατο 2-2-2019 | 15:00

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Προδρομιακός

Κουκουζέλης – Καλογριανίτης – Μπακοδήμος

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Τίκας Τρ. – Γιοβάνης – Πολυμέρου

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Μαυραική

Μαλλιώρας – Βαρλάμης – Καλοχέρης

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αετός Καλλιφωνίου

Γαλάνης – Πλέντζας – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Αίας Μαραθέας – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Μανώλης – Καλόγερος – Αντωνίου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Άρης Φίλιας

Πολύζος – Μετοχιανάκης – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Α.Σ Ήφαιστος – Άρης Καρδίτσας

Μαριολάς Αχ. – Κανιούρας – Καλογρίτσας

Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Δημάκης – Καραγιώτα – Γιαννακόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου


Β΄ Ερασιτεχνική – 12η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή 3-2-2019 | 15:00

Α.Σ Ενιππέας – Άρης Αγίας Παρασκευής

Κουτρομάνος – Λέρας – Παλούκης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Άρνης

Νότος – Δημάκης – Γκουντέλας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Αστήρ Βλοχού

Πολύζος – Μανώλης – Καλογρίτσας

Εθνικός Κέδρου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Κυρίτσης – Βογιατζής – Τακόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Ηρακλής Παλαμά – Π.Α Σοφάδων

Βαφειάδης – Καλογριανίτης – Χασιώτης

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ε Μενελαίδα

Γαλάνης – Μετοχιανάκης – Σακκάς


Β΄ Ερασιτεχνική – 11η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή 3-2-2019 | 15:00

Α.Ε Λαζαρίνα – Ακαδημία Ελπίδες

Γαννιάς – Μπακοδήμος – Λιάσκος

Α.Σ Αργιθέα – Ηρακλής Καρδ/λας

Μαριολάς Αχ. – Πλέντζας – Γκούζας Ι.

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Αστροναύτης

Τζαφάλιας – Μαλλιώρας – Πεταλάς

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Σ Νεφέλη

Γιαννής – Βαρλάμης – Ευαγγέλου

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ο Μαγούλα

Αργυρόπουλος – Ζούκας – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (γηπ: Κρύας Βρύσης)

Τίκας Τρ. – Καλοχέρης – Γιοβάνης


Γ΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Κυριακή 3-2-2019 | 11:30

Θύελλα Νεοχωρίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών (11:30 γηπ: Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)

Κουκούλη – Αντωνίου – Πολυμέρου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Κυριακή 3-2-2019 | 15:00

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Σ Κρόνος (Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)

Τραμπούρας – Γιαννακόπουλος – Αντωνίου

Α.Ο Φράγκου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Κουκουζέλης – Κουκούλη – Δόκος

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ορφέας (γηπ: Βιολ. Καθαρισμού)

Γκούζας – Μάμαλης- Πολυμέρου

Αίας Καρποχωρίου – ΑΟ Μορφοβουνίου 3-0 α.α.

ΑΟ Ζαϊμίου – Άγιος Νέστωρ 3-0 α.α.


Πρωτάθλημα Κ16 – 10η αγωνιστική:

Σάββατο 2-2-2019 | 11:00

Ηρακλής Παλαμά – Απόλλων Μακρυχωρίου

Γιαννής

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Μπακοδήμος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Α Σοφάδων

Σακκάς

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Καρδίτσας(γηπ: Κρύας Βρύσης)

Λιάσκος

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αστέρας

Αντωνίου

Α.Ε Λεονταρίου – Εθνικός Καρδίτσας (γηπ: Ανάβρας)

Καλογρίτσας


Πρωτάθλημα Κ14 –9η αγωνιστική

Κυριακή 3-2-2019 | 11:00

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση

Σακκάς

Ηρακλής Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων (γηπ: Ατρομ. Παλαμά)

Παλούκης

Α.Σ Ασκληπιός – Α.Ο Καρδίτσας

Γιαννής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Καλογρίτσας

Παραλαβή Φ.Α Σάββατο 2-2-2019 και ώρα 9.00-10.30 πμ