Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνική και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (22-23/12/2018)

Παραλαβή Φ.Α από τα Γραφεία της ΕΠΣ Καρδίτσας (Αζά 6) το Σάββατο 22-12-2018 και ώρα 10:30πμ-11:30πμ

Σάββατο 22-12-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Διγενής – Α.Σ Σώκρατες

Γαλάνης – Γιαννής – Ανδρέου

Α.Ο Ταυρωπός – Δόξα Μητρόπολης

Σαββίδης – Διπλάρης Αν. – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Α.Ο Καρδίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

Τίκας Τρ. – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Αγναντερού

Κουκουζέλης – Στεφανής – Παπαλίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Καππαδοκικού

Μπλιτσογιάννης – Καραγιώτα – Παλούκης

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Μυρίνη

Νότος – Κουτρομάνος – Γκούζας Ι.

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αστέρας

Ζαγορίτης –  Ζούκας – Γιαννακόπουλος

Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΟΚ Πάμισσος

Μαλλιώρας – Πολύζος – Χασιώτης

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Προδρομιακός  

Μαριολάς Αχ. – Καλοχέρης – Μάμαλης

ΠΟΜ  Θεσσαλικός – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Τζαφάλιας – Τραμπούρας – Καλόγερος

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Φύλλου

Τακόπουλος – Μανώλης – Αργυρόπουλος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ε Μουζακίου

Δημάκης – Βαρλάμης – Καλογρίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Μαυραική

Μαριολάς Δ. – Λιάσκος – Σακκάς

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Αετός Καλλιφωνίου

Βαφειάδης – Πεταλάς – Μετοχιανάκης

Α.Ε Καρποχωρίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Κουκούλη – Ευαγγέλου – Αντωνίου

Άρης Καρδίτσας – Άρης Φίλιας

Μπεκιάρης – Μπακοδήμος – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Σάββατο 22-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Αστήρ Βλοχού – Ηρακλής Παλαμά

Γκουντέλας – Καλογριανίτης  – Πολυμέρου

Σάββατο 23-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Σακκάς

Σάββατο 22-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-16

  Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Μουζακίου  

Αντωνίου

 Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Παλούκης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Πλαστήρας

Μαριολάς Δ.

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση  

Καλογρίτσας

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας  

Ανδρέου

Κυριακή 23-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

   Άρης Αγίας Παρασκευής – Ερμής Μαυραχάδων

Πολύζος  –Τακόπουλος – Λιάσκος

Α.Σ Ενιππέας – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Κυρίτσης – Κουκούλη – Γκουντέλας

Α.Ο Άρνης – Εθνικός Κέδρου   

Τζαφάλιας – Μπλιτσογιάννης – Τεταγιώτης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Κυψέλη

Μανώλης – Τραμπούρας  – Πεταλάς

Α.Ε Μενελαίδα – Π.Α Σοφάδων

Στρατίκης – Γκούζας Ι. – Αδαμόπουλος

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

Ηρακλής Καρδ/λας – Ακαδημία Ελπίδες

Βαφειάδης  – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ε Λαζαρίνα

Νότος – Μαριολάς Δ. – Καλοχέρης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπολος

Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Αργιθέα

Γαλάνης – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Ο Μαγούλα – Εθνικός Καρδίτσας

Κουκουζέλης – Διπλάρης Αν. Παπαλίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Βαρλάμης – Σαββίδης – Μαλλιώρας

Α.Σ Πλαστήρας  – Ατρόμητος Γεωργικού

Μαριολάς Αχ. – Κανιούρας – Δημάκης

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Κρόνος

Αργυρόπουλος – Ζούκας  – Αντωνίου

Ακαδημία Ορφέας – Αίας Καρποχωρίου(γηπ: Βιολογικού  Καθαρισμού)

Ζαγορίτης – Χασιώτης – Καλογρίτσας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Ζαιμίου  

Γιαννής  – Καραγιώτα – Παλούκης

Θύελλα Νεοχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού(γηπ: Κρύας Βρύσης)  

Κουτρομάνος – Σακκάς – Ευαγγέλου

Κυριακή  23-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Α.Σ Ενιππέας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Παλούκης

Α.Σ Ασκληπιός  – Π.Α Σοφάδων

Στρατίκης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος  

Σακκάς

Κυριακή  23-12-2018 και ώρα 12:00μ

Πρωτάθλημα Κ-14

Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας (γηπ: Λαζαρίνας από αναβολή)

Ανδρέου