Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνική και πρωταθλήματα Κ14, Κ16 της ΕΠΣΚ (15-16/12/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και των πρωταθλημάτων Κ14, Κ16 που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 15-16 Δεκεμβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 13η αγωνιστική:

Σάββατο 15-12-2018 | 15:00

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Ταυρωπός

Μαριολάς Δ. – Κανιούρας – Γκούζας Φ.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Καρδίτσας

Κουκούλη – Καλοχέρης – Πλέντζας

Δόξα Μητρόπολης – Ηρακλής Σοφάδων

Μαριολάς Αχ. – Πολύζος – Γιαννής

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Κρανέας

Νότος – Παπαλίτσας – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

Α.Ο Αγναντερού – Π.Ο Παλαμαική

Τζαφάλιας – Στρατίκης – Γιοβάνης

Α.Ε Καππαδοκικού- Α.Ε Λεονταρίου

Κουκουζέλης – Στεφανής – Λιάσκος

 Α.Ο Μυρίνη – Νέα Νίκη Καμινάδων

Μανώλης – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Α.Ο Αστέρας – ΑΟΚ Πάμισσος

Βαφειάδης – Καλλιάρα – Καλογρίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης


Α1 Ερασιτεχνική – 13η αγωνιστική:

Σάββατο 15-12-2018 | 15:00

Α.Ο Προδρομιακός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Σαββίδης – Αργυρόπουλος – Καλογριανίτης

Α.Ο Ελπίδα- Αίας Μαραθέας  

Δημάκης – Πεταλάς – Χασιώτης

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Ζαγορίτης – Μετοχιανάκης – Σακκάς

Α.Ο Φύλλου – Α.Σ Ήφαιστος  

Μπλιτσογιάννης – Βογιατζής – Κουτρομάνος

Α.Ε Μουζακίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου  

Τακόπουλος – Αδαμόπουλος – Ευαγγέλου

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Καρποχωρίου  

Γκουντέλας – Βαρλάμης – Δόκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Καρδίτσας

Μαλλιώρας – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Άρης Φίλιας  

Γαλάνης – Καραγιώτα – Κρύος


Β΄ Ερασιτεχνική – 10η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή 16-12-2018 | 15:00

 Ατρόμητος Πτελοπούλας – Άρης Αγίας Παρασκευής

Γαλάνης – Μανώλης  – Καλλιάρα

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ερμής Μαυραχάδων

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Γκουντέλας

Εθνικός Κέδρου – Α.Σ Ενιππέας

Πολύζος – Τσιαμούρας  – Καλοχέρης

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Άρνης  

Νότος – Γκούζας Ι. – Καλογριανίτης

Α.Ε Μενελαίδα – Αστήρ Βλοχού

Ζαγορίτης – Χασιώτης – Γιοβάνης

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Βαρλάμης – Μαλλιώρας – Στρατίκης

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Νεφέλη

Κυρίτσης – Βαφειάδης – Δημάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου


Β΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Σάββατο 15-12-2018 | 15:00

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Αστροναύτης

Τεταγιώτης – Αντωνίου – Πολυμέρου

Κυριακή 16-12-2018 | 15:00

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Νεφέλη

Κυρίτσης – Βαφειάδης – Δημάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Ο Μαγούλα

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης

Α.Σ Αργιθέα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Κουτρομάνος – Κουκούλη – Πεταλάς

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας

Τακόπουλος – Κουκουζέλης – Μπλιτσογιάννης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ατρόμητος Γεωργικού  

Ανδρέου – Λιάσκος – Μπακοδήμος


Γ΄ Ερασιτεχνική – 9η αγωνιστική:

Κυριακή 16-12-2018 | 15:00

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ακαδημία Ορφέας (Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)  

Γιαννής – Σακκάς – Ευαγγέλου

Α.Ο Φράγκου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Σαββίδης – Τίκας Δ. – Στεφανής

Αίας Καρποχωρίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Μαριολάς Αχ. – Καραγιώτα – Καλογρίτσας

Α.Ο Ζαιμίου – Απόλλων Αρτεσιανού

Πλέντζας – Μετοχιανάκης – Κρύος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Άγιος Νέστωρ – Κρόνος 0-3 α.α.

Ορφέας – ΑΟ Μορφοβουνίου 3-0 α.α


Πρωτάθλημα Κ16 – 8η αγωνιστική:

Σάββατο 15-12-2018 | 10:30

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Σακκάς

Σάββατο 15-12-2018 | 11:00

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Ανδρέου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Μαριολάς Δ.

Α.Ε Λεονταρίου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Στρατίκης

Εθνικός Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων

Δημάκης

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Καρδίτσας

Καλογρίτσας


Πρωτάθλημα Κ14 –7η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 15-12-2018 | 12:00

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ενιππέας

Λιάσκος

Κυριακή 16-12-2018 | 10:30

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Νέα Νίκη Καμινάδων

Στρατίκης

Κυριακή 16-12-2018 | 11:00

Ακαδημία Πανελλήνιος- Α.Ο Καρδίτσας

Λιάσκος

Ηρακλής Παλαμά – Π.Α Σοφάδων

Γιαννής

Ρεπό: Ασκληπιός


Πρωτάθλημα Κ14 –7η αγωνιστική

2ος Όμιλος

Σάββατο 15-12-2018 | 11:00

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας

Γιαννής

Σάββατο 15-12-2018 | 13:00

Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας – Α.Ο Σελλάνων (γηπ: Ρούσσου)

Μπακοδήμος

Κυριακή 16-12-2018 | 11:00

Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας

Μπακοδήμος

Κυριακή 16-12-2018 | 12:00

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Σ Πλαστήρας

Σακκάς