Karditsa Sportiva

Οι διαιτητές σε Α’, Α1, Β’ & Γ’ ΕΠΣΚ (21-22/10/2017)




Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές για την αγωνιστική δράση σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 21-22 Οκτωβρίου:

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 21-10-2017 | 15:30

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου

Αντωνίου – Πεταλάς – Λέρας

Σάββατο 21-10-2017 | 16:00

Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μητρόπολης

Κυρίτσης – Πλέντζας – Καραγιώτα

Α.Ε Καππαδοκικού – Ηρακλής Σοφάδων

Βαφειάδης – Γκούζας Ι. – Πήτας

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνης

Βαρλάμης – Τίκας Δ. – Στρατίκης

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Σώκρατες

Τίκας – Μπλιτσογιάννης – Πολύζος

Δόξα Μάρκου – ΑΟΚ Πάμισσος

Ζαγορίτης – Κουτρομάνος – Γκουντέλας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Π.Ο Παλαμαική

Μαριολάς Δ. – Διπλάρης Αν. – Καλογριανίτης

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής

Κουκουζέλης – Βογιατζής – Κανιούρας


Α1 Ερασιτεχνική – 7η αγωνιστική:

Σάββατο 21-10-2017 | 15:30

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Διαγόρας

Γαλάνης – Τσιαμούρας – Τραμπούρας

Σάββατο 21-10-2017 | 16:00

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Κρανέας

Σαββίδης – Μανώλης – Μαλαμίτσης

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Προδρομιακός

Τζαφάλιας – Παπαλίτσας – Τεταγιώτης

Α.Ο Μαυραική – Νέα Νίκη Καμινάδων

Μαλλιώρας – Σακκάς – Κλησιάρχης

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Αστέρας

Μπεκιάρης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Φ.

Α.Ε Καρποχωρίου – Αστήρ Βλοχού

Δημάκης – Καλλιάρα – Γιαννής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Νότος – Λιάσκος – Ανδρέου


Β΄ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική

Κυριακή 22-10-2017 | 16:00

1ος όμιλος

Α.Ε Μενελαίδα – Ηρακλής Καρδ/λας

Γκουντέλας – Λιάσκος – Πλέντζας

Α.Σ Ενιππέας – Α.Σ Αναγέννηση

Πολύζος – Κλησιάρχης – Ευαγγέλου

Αετός Καλλιφωνίου – Ερμής Μαυραχάδων

Βαφειάδης – Βογιατζής – Στεργιόπουλος

Άρης Αγίας Παρασκευής – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Εθνικός Κέδρου

Μπλιτσογιάννης – Σαββίδης – Πεταλάς

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Άρης Φίλιας

Μαριολάς Αχ. – Γκούζας Ι. – Δημάκης


2ος όμιλος

Κυριακή 22-10-2017 | 16:00

Eθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Μαγούλα

Πήτας – Βαρλάμης – Ανδρέου

Α.Σ Ήφαιστος – Ατρόμητος Γεωργικού

Μανώλης – Στρατίκης – Διπλάρης Μ.

Καρ. Πεδινού – Α.Ο Μορφοβουνίου

Νότος – Καλλιάρα – Κυρίτσης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Θύελλα Ριζοβουνίου

Γαλάνης – Κουκουζέλης – Λέρας

Αίας Μαραθέας – Α.Σ Πλαστήρας

Κουκούλη – Μαλλιώρας – Τσιαμούρας

Α.Σ Νεφέλη – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

ΤίκαςΤρ. – Διπλάρης Αν. – Μαριολάς Δ.


Γ΄ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική

Σάββατο 21-10-2017 | 16:00

Ακαδημία Ορφέας – Α.Σ Αργιθέα (γηπ: Καλλιθήρου)

Μαριολάς Αχ. – Καλογρίτσας – Αδαμόπουλος

Κυριακή 22-10-2017 | 12:30

Ακαδημία Πανελλήνιος – Π.Α Σοφάδων

Τραμπούρας – Πανόσαφος – Ευαγγέλου Στ

Κυριακή 22-10-2017 | 16:00

Α.Ο Ζαιμίου – Α.Σ Κρόνος

Ζαγορίτης – Ζούκας – Καλυβιώτης Ι.

Ακαδημία Ελπίδες – Αίας Καρποχωρίου

Γαννιάς – Αδαμόπουλος – Ζέκιος

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ο Άρνης

Αντωνίου – Πανόσαφος – Καλογρίτσας

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα- Ακαδ. Ταυρωπού ο Φωστήρας

Γιαννής – Παντελάτος – Σακκάς

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Θύελλα Νεοχωρίου

Κουτρουμάνος – Καλογριανίτης – Μαλαμίτσης

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ε Λαζαρίνα

Αργυρόπουλος – Καλυβιώτη Μ.– Καυμενόπουλος

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login

error: