Karditsa Sportiva

Οι διαιτητές σε Α’, Α1′, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική (13-14/1/2018)




Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων για τις κατηγορίες Α’, Α1′ Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής, το Παιδικό και το Προπαιδικό πρωτάθλημα που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 13-14 Ιανουαρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 17η αγωνιστική:

Σάββατο 13-1-2018 | 15:00

Α.Ο Φύλλου – ΑΟΚ Πάμισσος

Γαλάνης – Βογιατζής – Στρατίκης

Α.Σ Σώκρατες – Π.Ο Παλαμαική

Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας – Λιάσκος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αγναντερού

Ζαγορίτης – Στεφανής – Πήτας

Α.Ο Μυρίνης – Α.Σ Διγενής

Κουκουζέλης – Κανιούρας – Στεργιόπουλος

Ηρακλής Σοφάδων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Κουκούλη – Καραγιώτα – Κλησιάρχης

Δόξα Μητρόπολης – Δόξα Μάρκου

Μπεκιάρης – Κουτρομάνος – Καλογριανίτης

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Μουζακίου

Νότος – Πολύζος – Λέρας

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Καρδίτσας

Αντωνίου – Μπλιτσογιάννης – Γιαννής


Α1΄ Ερασιτεχνική – 16η αγωνιστική:

Σάββατο 13-1-2018 | 15:00

Α.Ο Αστέρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Τζαφάλιας – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας

Αστήρ Βλοχού – Νέα Νίκη Καμινάδων

Μαριολάς Δ. – Δημάκης – Καλογρίτσας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Προδρομιακός

Σαββίδης – Πεταλάς – Αδαμόπουλος

Α.Ο Μαυραική – Άρης Καρδίτσας

Κυρίτσης – Σακκάς – Ανδρέου

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Διαγόρας

Μαλλιώρας – Μανώλης – Τραμπούρας

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Ελπίδα

Βαφειάδης – Ευαγγέλου – Πανόσαφος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Κρανέας

Αργυρόπουλος – Πλέντζας – Μαλαμίτσης


Β΄ Ερασιτεχνική – 15η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή 14-1-2018 | 15:00

Α.Ε Μενελαίς – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Αντωνίου

 Ερμής Μαυραχάδων – Εθνικός Κέδρου

Κυρίτσης – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Άρης Αγίας Παρασκευής – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Πολύζος – Σακκάς – Πανόσαφος

Ηρακλής Καρδ/λας – Άρης Φίλιας

Μαριολάς Αχ. – Καλογριανίτης  – Πλέντζας

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Μπλιτσογιάννης – Στεφανής – Κουκούλη

Αετός Καλλιφωνίου – Ηρακλής Παλαμά

Νότος – Αργυρόπουλος – Ευαγγέλου


2ος Όμιλος

Κυριακή 14-1-2018 | 15:00

 Εθνικός Καρδίτσας – Θύελλα Ριζοβουνίου

Γαλάνης – Μαλλιώρας – Λέρας

Α.Ο Μορφοβουνίου -Α.Σ Πλαστήρας

Γκουντέλας – Κουκουζέλης – Καυμενόπουλος

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Αίας Μαραθέας

Γαννιάς – Τσιαμούρας – Διπλάρης Μ.

Α.Ο Μαγούλα – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Ζαγορίτης – Μαριολάς Δ. – Λιάσκος

 Α.Σ Ήφαιστος – Α.Σ Νεφέλη

Μανώλης – Παπαλίτσας – Σαββίδης

Καρ. Πεδινού – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Δημάκης – Πεταλάς – Καλογρίτσας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 16η αγωνιστική:

Κυριακή 14-1-2018 | 12:00

Α.Σ Βαγγελίτσα  Κουσιάντζα – Α.Σ Κρόνος 

Σακκάς – Πολύζος – Πολυμέρου Μ.

Κυριακή 14-1-2018 | 15:00

Ακαδημία Ορφέας – Α.Ο Αστροναύτης

Τραμπούρας – Μπακαβέλος – Γιοβάνης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδημία Ελπίδες

Πήτας – Παντελάτος – Καραγιάννης

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Ζαιμίου

Τεταγιώτης – Καλυβιώτη Μ. – Γιαννακόπουλος

Ακαδημία Πανελλήνιος – Αίας Καρποχωρίου

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Τσιτώνας

Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Άρνης

Βαφειάδης – Μαλαμίτσης – Αδαμόπουλος

Α.Ε Λαζαρίνα -Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας

Στρατίκης – Ανδρέου – Χασιώτης

Α.Σ Αργιθέα – Θύελλα Νεοχωρίου  

Γιαννής – Μετοχιανάκης – Καλυβιώτης Ι.

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login