Οι διαιτητές σε Α’, Α1′ Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική της ΕΠΣΚ (20-21/10/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 15:30

 Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Αστέρας

Γαλάνης – Βογιατζής – Γιαννής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου   

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 16:00

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Μυρίνη

Πήτας – Στεφανής – Τραμπούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

 Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Καππαδοκικού

Μαριολάς Αχ. – Κλησιάρχης – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αγναντερού

Τίκας Τρ. – Τίκας Δ. – Γιοβάνης

 Π.Ο Παλαμαική – Ατρόμητος Παλαμά (γηπ: Ατρομήτου Παλαμά)

Τακόπουλος – Δημάκης – Λιάσκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

 Α.Ο Κρανέας – Δόξα Μητρόπολης

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Καραγιώτα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Σ Διγενής 

Μπλιτσογιάννης – Πολύζος – Μετοχιανάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Καρδίτσας

Βαφειάδης – Κανιούρας – Κουτρομάνος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης


Α1’ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Οκτωβρίου | 16:00

Α.Ο Προδρομιακός – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Μαλλιώρας – Κρύος – Μάμαλης

 Άρης Φίλιας – Αετός Καλλιφωνίου

Νότος – Γκούζας Φ. – Τσιαμούρας

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Μαυραική  

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Πλέντζας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

 Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ε Μουζακίου

Κουκουζέλης – Καλογριανίτης – Καλογρίτσας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Φύλλου

Σαββίδης – Μανώλης – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Σ Ήφαιστος – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Μαριολάς Δ. – Καλοχέρης – Ευαγγέλου

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Ελπίδα

Γκουντέλας – Πεταλάς – Ζούκας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αίας Μαραθέας

Κουκούλη – Γκούζας Ι. – Αδαμόπουλος

Κυριακή  21-10-2018 και ώρα 16:00


Β’ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική:

1ος Όμιλος

Κυριακή  21-10-2018 | 16:00

Π.Α Σοφάδων – Άρης Αγίας Παρασκευής

Πολύζος – Γαλάνης – Τσιαμούρας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ε Μενελαίδα

Γαννιάς – Τζαφάλιας – Μαριολάς Δ.

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Κυψέλη

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Παλούκης

Α.Ο Άρνης – Ηρακλής Παλαμά

Κυρίτσης – Νότος – Μπλιτσογιάννης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Τακόπουλος – Βογιατζής – Γκουντέλας

Ερμής Μαυραχάδων – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Ζαγορίτης – Μετοχιανάκης – Λέρας


Β’ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική:

2ος Όμιλος

Κυριακή  21-10-2018 | 16:00

 Ακαδημία Ελπίδες – ΑΣΜ Καραϊσκάκης  

Αργυρόπουλος – Λιάσκος – Πήτας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Ατρόμητος Γεωργικού – Εθνικός Καρδίτσας

Μανώλης – Κανιούρας – Μαλλιώρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Αργιθέα

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ε Λαζαρίνα

Κουτρομάνος – Πεταλάς – Κρύος

Παρατηρητής Διιατησίας: Καλυβιώτης

Α.Ο Μαγούλα – Ηρακλής Καρδ/λας

Βαφειάδης – Μαριολάς Δ. – Κουκουζέλης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Αστροναύτης

Δημάκης – Σαββίδης – Κουκούλη

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική

Κυριακή  21-10-2018 | 16:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Ο Ζαιμίου

Πλέντζας – Καλογρίτσας – Αντωνίου

Απόλλων Αρτεσιανού – Αίας Καρποχωρίου

Τεταγιώτης – Μπακοδήμος – Ευαγγέλου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Φράγκου (γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Γιαννής – Αδαμόπουλος – Γιοβάνης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου

 Θεσσαλικός Γοργοβιτών- Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Γκούζας Φ. – Χασιώτης – Καλογριανίτης

 Ακαδημία Ορφέας – Α.Ο Μελισσοχωρίου(γηπ: Βιολ. Καθαρισμού)

Τραμπούρας – Γκούζας Ι. – Καλοχέρης