Οι διαιτητές σε Α’, Α1′, Β’ και Γ’ ΕΠΣΚ (13-14/10/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών και παρατηρητών αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 13-14 Οκτωβρίου 2018.

Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική

Σάββατο 13 Οκτωβρίου | 16:00

Α.Ο Μυρίνη – Α.Σ Σώκρατες

Κουκουζέλης – Πολύζος – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αστέρας

Νότος – Τραμπούρας – Λιάσκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ο Αγναντερού – ΑΟΚ Πάμισσος

Σαββίδης – Κανιούρας – Πήτας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Ατρόμητος Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων

Μανώλης  – Καλοχέρης – Μάμαλης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Λεονταρίου

Γκουντέλας – Κουτρομάνος – Πεταλάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Α.Σ Διγενής – Π.Ο Παλαμαική

Μαριολάς Δ. – Αργυρόπουλος – Στρατίκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Α.Ο Ταυρωπός  – Α.Ο Κρανέας

Γαλάνης – Διπλάρης Αν. – Γκούζας Φ.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Σοφάδων

Κουκούλη – Στεφανής – Παπαλίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής


Α1 Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική

Σάββατο 13 Οκτωβρίου | 16:00

Αετός Καλλιφωνίου -Α.Ο Προδρομιακός  

Μπλιτσογιάννης – Καλογριανίτης – Πλέντζας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Ο Μαυραική – Ολυμπιακός Παλ/σιου (γηπ: Ιτέας)

Μαριολάς Αχ. – Καραγιώτα – Κλησιάρχης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Α.Ε Μουζακίου – Άρης Φίλιας

Βαφειάδης – Μετοχιανάκης – Αδαμόπουλος

Α.Ο Φύλλου – Άρης Καρδίτσας

Τίκας Τρ. – Τσιαμούρας – Γιοβάνης

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Καρποχωρίου

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Παλούκης

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Σ Ήφαιστος

Τακόπουλος – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Αίας Μαραθέας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Μαλλιώρας – Καλλιάρα – Σακκάς 


Β’ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Σάββατο 13 Οκτωβρίου | 16:00

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ενιππέας

Ζαγορίτης  – Χασιώτης – Ευαγγέλου

Κυριακή  14-10-2018 | 16:00

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ακαδημία Πανελλήνιος

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Π.Α Σοφάδων – Αστήρ Βλοχού

Κυρίτσης – Βογιατζής – Τακόπουλος

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Ο Άρνης

Κουτρομάνος – Τσιαμούρας – Λιάσκος

Εθνικός Κέδρου – Ερμής Μαυραχάδων  

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Βαφειάδης – Σαββίδης – Μανώλης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας


Β’ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

2ος Όμιλος

Κυριακή  14-10-2018 | 16:00

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ελπίδες

Τζαφάλιας – Πεταλάς – Τεταγιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Σ Αργιθέα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Δημάκης – Μπλιτσογιάνης – Κουκούλη

Α.Ε Λαζαρίνα – Ατρόμητος Γεωργικού

Πήτας – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Πλαστήρας

Γαλάνης – Στεφανής – Γκούζας Φ.

Παρατηρητής Διιατησίας: Σκούρας

Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Στρατίκης – Κουκουζέλης – Γκουντέλας

Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Νεφέλη

Πολύζος – Μαριολάς Αχ. – Πλέντζας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική

Κυριακή 14 Οκτωβρίου | 16:00

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Κρόνος

Αργυρόπουλος – Ζούκας – Μετοχιανάκης

Α.Ο Φράγκου – Α.Ο Ζαιμίου

Νότος – Μαριολάς Δ. – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Σ Βαγγελίτσα  Κουσιάντζα – Απόλλων Αρτεσιανού

Τραμπούρας – Καλλιάρα – Σακκάς

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Γαννιάς – Καλογρίτσας – Καλογριανίτης

Α.Ο Μορφοβουνίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών(γηπ: Κρύας Βρύσης)  

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Καλοχέρης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλημέρης