Οι διαιτητές σε Α’, Α1′ Β’, Γ’ Ερασιτεχνική, Παιδικό και Προπαιδικό της ΕΠΣΚ (10-11/3/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική, του Παιδικού και του Προπαιδικού πρωταθλήματος που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 10-11 Μαρτίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 24η αγωνιστική:

Σάββατο 10-3-2018 | 15:00

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Φύλλου

Μαριολάς Αχ. – Μαλαμίτσης – Ανδρέου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Καρδίτσας

Βαφειάδης – Δημάκης – Γιαννής

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Μουζακίου

Μανώλης – Πεταλάς – Σακκάς

Ηρακλής Σοφάδων – Δόξα Μάρκου

Νότος – Τίκας Δ. – Πήτας

Α.Ο Μυρίνη – Απόλλων Μακρυχωρίου

Μπεκιάρης – Διπλάρης Αν. – Κανιούρας

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Διγενής

Κουκουζέλης – Παπαλίτσας – Μπλιτσογιάννης

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Αγναντερού

Κυρίτσης – Στεφανής – Γκουντέλας

ΑΟΚ Πάμισσος – Π.Ο Παλαμαική

Γαλάνης – Μαριολάς Δ. – Κουτρομάνος


Α1΄ Ερασιτεχνική – 23η αγωνιστική:

Σάββατο 10-3-2018 | 15:00

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Μαυραική

Κουκούλη – Τσιαμούρας – Τραμπούρας

Α.Ο Ταυρωπός – Άρης Καρδίτσας

Αντωνίου – Αδαμόπουλος – Ευαγγέλου

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Ελπίδα

Ζαγορίτης – Λιάσκος – Καλογριανίτης

Α.Ο Αστέρας – Νέα Νίκη Καμινάδων

Τζαφάλιας – Βογιατζής – Πολύζος

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Κρανέας

Σαββίδης – Στρατίκης – Καλλιάρα

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Προδρομιακός

Βαρλάμης – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Διαγόρας

Μαλλιώρας – Πλέντζας – Μετοχιανάκης


Β΄ Ερασιτεχνική – 21η αγωνιστική:

1ος όμιλος

Κυριακή 11-3-2018 | 15:00

Α.Ε Μενελαίς – Άρης Αγίας Παρασκευής

Γιαννής – Τραμπούρας – Μετοχιανάκης

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Αετός Καλλιφωνίου

Κουτρομάνος – Διπλάρης Μ. – Παντελάτος

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ενιππέας

Μαριολάς Δ. – Κυρίτσης – Πεταλάς

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ηρακλής Καρδ/λας

Γκουντέλας – Κουκούλη – Καλογριανίτης

Άρης Φίλιας – Α.Σ Αναγέννηση

Πολύζος – Μαλλιώρας – Τσιαμούρας

Εθνικός Κέδρου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Μπλιτσογιάννης – Κουκουζέλης – Πλέντζας


2ος όμιλος

Κυριακή 11-3-2018 | 15:00

Εθνικός Καρδίτσας – ΑΣΜ Καραισκάκης

Πήτας – Μανώλης – Λιάσκος

Αίας Μαραθέας – Καρ. Πεδινού

Δημάκης – Στρατίκης – Καλλιάρα

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Σ Ήφαιστος

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Λέρας

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Μαγούλα

Σαββίδης – Μαλαμίτσης – Πανόσαφος

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ατρόμητος Γεωργικού

Γαλάνης – Σακκάς – Αδαμόπουλος

Α.Σ Πλαστήρας – Θύελλα Ριζοβουνίου

Βαφειάδης – Στεφανής – Παπαλίτσας


Γ΄ Ερασιτεχνική – 22η αγωνιστική:

Κυριακή 11-3-2018 | 15:00

Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Α.Σ Κρόνος

Τεταγιώτης – Πολυμέρου – Καλοχέρης

Α.Ο Άρνης – Α.Σ Αργιθέα

Βαρλάμης – Διπλάρης Αν. Τίκας Δ.

Αίας Καρποχωρίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Τσιτώνας

Α.Ο Ζαιμίου – Α.Ε Λαζαρίνα

Αργυρόπουλος – Ζούκας – Χασιώτης

Ακαδημία Ελπίδες – Π.Α Σοφάδων

Νότος – Ευαγγέλου – Κρύος

Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδημία Πανελλήνιος

Γαννιάς – Μπαντράς – Μπακαβέλος

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Απόλλων Αρτεσιανού

Ανδρέου – Αντωνίου Φ. – Αντωνίου Χρ.

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδημία Ορφέας

Ζαγορίτης – Μπακοδήμος – Γιοβάνης


Παιδικό Πρωτάθλημα – Επαναληπτικοί Προημιτελικοί:

Σάββατο 10-3-2018 | 11:00πμ

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Σ Πλαστήρας

Γιαννής – Καλοχέρης – Αντωνίου Χρ.

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Μαριολάς Δ. – Ανδρέου – Χασιώτης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Αστέρας

Κουτρομάνος – Κρύος – Πολυμέρου

Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Μουζακίου

Μπλιτσογιάννης – Σακκάς – Μπακαβέλος


Προπαιδικό Πρωτάθλημα – 12η αγωνιστική:

Κυριακή 11-3-2018 | 11:00πμ

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας

Ανδρέου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Κρύος

Εθνικός Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων

Μαριολάς Δ.

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας

Σακκάς

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Λεονταρίου

Στρατίκης

Α.Ο Σελλάνων – Α.Σ Πλαστήρας

Γιαννής

Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Πανελλήνιος

Τσιτώνας