Οι διαιτητές σε Α’, Α1′ Β’, Γ’ Ερασιτεχνική και Προπαιδικό της ΕΠΣΚ (14-15/4/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τoυς διαιτητές των αγώνων σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική και το Προπαιδικό πρωταθλήμα που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 14-15 Απριλίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 28η αγωνιστική:

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Φύλλου

Πήτας – Καλλιάρα – Ανδρέου

Δόξα Μάρκου – Α.Σ Διγενής

Νότος –  Στεργιόπουλος –Γιαννής

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Αγναντερού

Βαρλάμης – Καλογριανίτης – Τραμπούρας

Α.Ο Καρδίτσας – Π.Ο Παλαμαική

Μαλλιώρας – Πεταλάς – Τσιαμούρας

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟΚ Πάμισσος

Τίκας Τρ. – Μανώλης – Δημάκης

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Σ Σώκρατες

Κουκούλη – Κουτρομάνος – Αργυρόπουλος

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Λεονταρίου

Βαφειάδης – Παπαλίτσας  – Μαριολάς Δ.

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Μυρίνη

Ζαγορίτης – Λιάσκος – Γκούζας Φ.


Α1 Ερασιτεχνική – Πλέι οφ – 2η αγωνιστική:

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Ταυρωπός

Μπεκιάρης – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Α.Ε Καρποχωρίου – Νέα Νίκη Καμινάδων

Κουκουζέλης – Στεφανής – Κανιούρας


Α1 Ερασιτεχνική – Πλέι άουτ – 2η αγωνιστική:

Σάββατο 14-4-2018 | 16:00

Άρης Καρδίτσας – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Μαριολάς Αχ. – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Προδρομιακός

Γαλάνης – Πολύζος – Πλέντζας 


Β΄ Ερασιτεχνική – 24η αγωνιστική:

1ος όμιλος

Κυριακή 14-4-2018 | 16:00

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίς

Αργυρόπουλος – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Ηρακλής Παλαμά – Άρης Φίλιας(γηπ: Ατρομ. Παλαμά)

Δημάκης – Γκούζας Φ. – Πήτας

Α.Σ. Αναγέννηση – Ηρακλής Καρδ/λας

Μπλιτσογιάννης – Γαλάνης – Πλέντζας

Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου

Βαφειάδης – Κουκούλη – Λιάσκος

Αετός Καλλιφωνίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Σαββίδης – Στεφανής – Παπαλίτσας

Α.Σ Ενιππέας – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Καλογριανίτης – Νότος – Μαριολάς Αχ.


2ος όμιλος

Κυριακή 14-4-2018 | 16:00

Α.Σ Νεφέλη  – Εθνικός Καρδίτσας

Πολύζος – Βογιατζής – Στεργιόπουλος

Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Μπεκιάρης  – Τίκας Δ. – Κανιούρας

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ο Μαγούλα (γηπ: Μητρόπολης)

Ζαγορίτης –  Γαννιάς – Πανόσαφος

Καρ. Πεδινού – Θύελλα Ριζοβουνίου

Γκουντέλας – Βαρλάμης – Καλλιάρα


Γ΄ Ερασιτεχνική – 25η αγωνιστική:

Κυριακή 15-4-2018 | 13:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Ε Λαζαρίνα

Τραμπούρας  – Κρύος – Μπακαβέλος

Κυριακή 15-4-2018 | 16:00

Π.Α Σοφάδων – Θύελλα Νεοχωρίου  

Στρατίκης  – Ανδρέου  – Μπακοδήμος

Ακαδημία Πανελλήνιος –Α.Σ Αργιθέα

Μανώλης  – Τσιαμούρας – Αδαμόπουλος

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας  

Γιαννής – Καλυβιώτη – Καλοχέρης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Άρνης

Μαλλιώρας  – Πεταλάς  – Σακκάς

Ακαδημία Ορφέας – Αίας Καρποχωρίου   

Κουτρομάνος – Διπλάρης Μ. – Μετοχιανάκης

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Ο Ζαιμίου

Τεταγιώτης – Χασιώτης – Αντωνίου Χρ.

Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδημία Ελπίδες

Αντωνίου  – Μαλαμίτσης – Μπαντράς


Προπαιδικό Πρωτάθλημα – 15η αγωνιστική:

Κυριακή 15-4-2018 | 11:00

 Α.Ο Αστέρας – Π.Α Σοφάδων

Μπλιτσογιάννης

Α.Ε Λεονταρίου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών   

Καλογριανίτης

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Γκουντέλας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ακαδημία Ποδοσφαίρου 

Κρύος

Α.Σ Αναγέννηση – Εθνικός Καρδίτσας

Σακκάς

Α.Ο Σελλάνων – Ηρακλής Παλαμά

Γιαννής

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Διγενής

Στρατίκης