Οι διαιτητές σε Α’, Α1′ Β’, Γ’ Ερασιτεχνική, Παιδικό και Προπαιδικό της ΕΠΣΚ (17-18/3/2018)

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α’, Α1, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνική, του Παιδικού και του Προπαιδικού πρωταθλήματος που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 17-18 Μαρτίου 2018.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική – 25η αγωνιστική:

Σάββατο 17-3-2018 | 15:00

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Καρδίτσας

Μαλλιώρας – Γκούζας Φ. –Στρατίκης

Α.Ε Μουζακίου – Ατρόμητος Παλαμά

Αργυρόπουλος – Καλλιάρα – Καλογρίτσας

Δόξα Μάρκου – Α.Ε Καππαδοκικού

Τίκας Τρ. – Μανώλης – Αντωνίου

Α.Σ Διγενής – Ηρακλής Σοφάδων

Ζαγορίτης – Γκουντέλας – Τσιαμούρας

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Μυρίνη

Δημάκης – Βογιατζής – Κουτρομάνος

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Σώκρατες

Μαριολάς Αχ. – Πολύζος – Πλέντζας

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – Δόξα Μητρόπολης

Σαββίδης – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Τρίτη 27-3-2018 | 15:00

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Λεονταρίου

Βαφειάδης – Λιάσκος – Καλογριανίτης


Α1΄ Ερασιτεχνική – 24η αγωνιστική:

Σάββατο 17-3-2018 | 15:00

Α.Ο Ταυρωπός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Σαββίδης – Διπλάρης Αν.- Πήτας

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Καρποχωρίου

Τζαφάλιας – Κλησιάρχης – Παλούκης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Προδρομιακός

Κουκούλη – Μετοχιανάκης – Αδαμόπουλος

Α.Ο Ελπίδα – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Βαρλάμης – Πεταλάς – Τραμπούρας

Α.Ο Διαγόρας – Αστήρ Βλοχού

Μαριολάς Δ. – Ευαγγέλου – Χασιώτης

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Αστέρας

Γαλάνης – Τίκας Δ. – Στεφανής

Άρης Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Νότος – Πανόσαφος – Σακκάς


Β΄ Ερασιτεχνική – 22η αγωνιστική:

1ος όμιλος

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Θεσσαλικός Γοργοβιτών –Α.Ε Μενελαίς

Τίκας Τρ. – Κουκούλη – Δημάκης

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Πολύζος – Διπλάρης Μ. – Τραμπούρας

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Νότος – Διπλάρης Αν.- Κανιούρας

Α.Σ Ενιππέας – Άρης Φίλιας

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Λιάσκος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Ερμής Μαυραχάδων

Μαριολάς Αχ. – Λέρας – Πλέντζας

Α.Σ Αναγέννηση – Εθνικός Κέδρου

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Πεταλάς


2ος όμιλος

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Αίας Μαραθέας – Εθνικός Καρδίτσας

Μανώλης – Τσιαμούρας – Αδαμόπουλος

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Βαρλάμης – Μαλλιώρας – Γιαννής

Καρ. Πεδινού – Α.Σ Νεφέλη

Ζαγορίτης – Καλοχέρης – Καλυβιώτη Μ.

Α.Σ Ήφαιστος – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Βαφειάδης – Στεφανής – Μαριολάς Δ.

Θύελλα Ριζοβουνίου – Α.Ο Μορφοβουνίου

Αντωνίου – Καλογρίτσας – Αντωνίου Χρ.

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Πλαστήρας (γηπ: Μητρόπολης)

Γκουντέλας – Αργυρόπουλος – Καλογριανίτης


Γ΄ Ερασιτεχνική – 23η αγωνιστική:

Σάββατο 17-3-2018 | 15:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Σ Αργιθέα

Γιαννής – Καλυβιώτη Μ. – Καλοχέρης

Κυριακή 18-3-2018 και ώρα 12:00

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ελπίδες

Τίκας Τρ. – Τίκας Δ. – Δημάκης

Κυριακή 18-3-2018 | 15:00

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας

Κουτρομάνος – Κρύος – Μπακοδήμος

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Ο Άρνης

Γαλάνης – Ευαγγέλου – Σακκάς

Π.Α Σοφάδων – Αίας Καρποχωρίου

Στρατίκης – Πανόσαφος – Χασιώτης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Ζαιμίου

Πήτας – Μετοχιανάκης – Γιοβάνης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Αστροναύτης

Κλησιάρχης – Παλούκης – Καλόγερος

 Ακαδημία Ορφέας – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Τεταγιώτης – Γιαννακόπουλος – Μπαντράς


Παιδικό Πρωτάθλημα – Hμιτελικοί:

Σάββατο 17-3-2018 | 11:00πμ

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Ελπίδες

Δημάκης – Αδαμόπουλος – Σακκάς

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Γιαννής – Κουτρομάνος – Λιάσκος


Προπαιδικό Πρωτάθλημα – 13η αγωνιστική:

Κυριακή 18-3-2018 | 10:30πμ

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Σελλάνων (Αναβάλλεται λόγω αιτήματος του Α.Ο Σελλάνων)

Κυριακή 18-3-2018 | 11:00πμ

Ακαδ. Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Γιαννής

Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Μουζακίου

Τραμπούρας

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Γκουντέλας

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Παλαμά

Λιάσκος

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Διγενής

Καλογριανίτης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Νέα Νίκη Καμινάδων

Σακκάς