Οι διαιτητές για τους αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Καρδίτσας (15-16/11)

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Καρδίτσας ανακοινώθηκαν οι τριάδες διαιτητών για τις ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού στους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των διαιτητών:

Α’ Ερασιτεχνική Καρδίτσας – 11η αγωνιστική – Σάββατο 15/11 στις 15:00

Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Διαγόρας (Κουκουζέλης – Τζέλλος – Χαβαλές)

Α.Ε Καππαδοκικού – Ηρακλής Σοφάδων (Τζαφάλιας – Παραθύρας – Τεταγιώτης)

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Διγενής (Νότος – Βογιατζής – Κανιούρας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Κυψέλη (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Τίκας Δ.Χ.)

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ταυρωπός (Μουτσιάνας – Κλησιάρχης – Κυργιάκος)

Α.Ο.Κ – Ατρόμητος Παλαμά (Μαλλιώρας – Στεφανής – Ευαγγέλου Ευδ.)

ΑΟΚ Πάμισσος – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Βαφειάδης – Γαννιάς – Καλαμπάκας)

Α.Ο Μυρίνης – Α.Ε Λεονταρίου (Γαλάνης – Κριαρράς – Πολύζος)

 

Α1′ Ερασιτεχνική Καρδίτσας – 11η αγωνιστική – Σάββατο 15/11 στις 15:00

Α.Ο Ασπίδα – Α.Ο Ελπίδα Αγ. Γεωργίου (Κυρίτσης – Αργυρόπουλος – Καλτσάς)

Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Καρποχωρίου (Σαββίδης – Τσιαμούρας – Μαργιολάς Δ.)

Α.Ε Μουζακίου – Νέα Νίκη Καμινάδων (Βαρλάμης – Κουκούλη Σπ – Χάρμπας)

Δόξα Μάρκου – Α.Σ Ήφαιστος (Τσιαχτάνης – Παπαλίτσας – Κότζα)

Δόξα Μητρόπολης – Ατρόμητος Γεωργικού (Μαργιολάς – Μπάτζιος – Στεργιόπουλος)

Α.Ε Δάφνη – Α.Ο Προδρομιακός (Αντωνίου Φ – Καλλιάρα – Στρατίκης)

Α.Σ Σώκρατες – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Μαυρομ. (Μανώλης – Διπλάρης Μ – Μπάκας)

Α.Σ Νεφέλη – Δόξα Μασχολουρίου (Ζαγορίτης – Λέρας – Κουτρομάνος Ν.)
Β’ Ερασιτεχνική Καρδίτσας – 1ος όμιλος – 9η αγωνιστική – Κυριακή 16/11 στις 15:00

ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. – Α.Σ Ενιππέας (Τζέλλος – Διπλάρης Μ – Ζούκας Κ.)

Α.Σ Κένταυρος – Αστήρ Βλοχού (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Βογιατζής Ε.)

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Δόξα Παλιουρίου (Αργυρόπουλος – Καλτσάς – Μυτελέτσης)

Α.Ε Ρούσσου – Π.Ο Παλαμαική (Γαννιάς – Κουκουζέλης – Κανιούρας)

Αετός Καλλιφωνίου – Μελισσοχώρι (Γαλάνης – Κότζα – Σαββίδης)

Δόξα Αμπέλου – Άρης Φίλιας (Βαφειάδης – Νότος – Μανώλης)

Αχλαδιά – Άρης Αγ. Παρασκευής (Κουκούλη Σπ – Τσιαμούρας – Τίκας Δ.Χ.)
Β’ Ερασιτεχνική Καρδίτσας – 2ος όμιλος – 9η αγωνιστική – Κυριακή 16/11 στις 15:00

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Απιδιά Σάββατο 15/11 στις 15:15 (Ζούκας Κ – Κουτρομάνος Φ – Ρούστα)

Φυλακτή – Α.Σ Πλαστήρας (Μαργιολάς – Μαργιολάς Δ – Αδραμάνης)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μορφοβούνι (Χαβαλές – Κυρίτσης – Καλλιάρα)

Ψαθοχώρα – Α.Ο Κρανέας (Κλησιάρχης – Μουτσιάνας – Κυργιάκος)

Κερ. Φράγκου – Ολυμπιακός Παλ/σιου (Βαρλάμης – Παραθύρας – Λέρας)

Άρης Καρδίτσας – Μαραθέα (Ζαγορίτης – Γκούζας Φ – Παπαλίτσας)

Μαγουλίτσα – Ριζοβούνι 0-3 α.α.
Γ’ Ερασιτεχνική Καρδίτσας – 7η αγωνιστική – Κυριακή 16/11 στις 15:00

Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας 11:45 (Μαλλιώρας – Καλυβιώτης – Αρκομάνη)

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Αναγέννηση 2014 (Στρατίκης – Γαρίτος – Μάντσε)

Γοργοβίτες – Απόλλων Αρτεσιανού (Πολύζος – Χάρμπας – Καραγιώτα)

Ερμής Μαυραχάδων – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Στεφανής – Κριαρράς – Μπάτζιος)

Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Κρόνος (Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Κατσαρός)

Α.Σ Ασκληπιός – Α.Ε Μενελαΐδα (Αντωνίου Φ. – Γιακίμι – Βογιατζής Ν.)

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Μαυραική (Στεργιόπουλος – Τσιαχτάνης – Κρανίτσας)

Ακαδημία Ορφέας – Κεραυνός Σταυρού (Ευαγγέλου Ευδ – Ευαγγέλου Στ – Γκούζας Ι.)

Κύπελλο ΕΠΣΚ -Τρίτη 18/11 στις 14:30

Α.Ο Αστέρας – Ατρόμητος Παλαμά (Μπεκιάρης – Διπλάρης Α – Τίκας Δ.Χ.)