Να επιστρέψουν στις νίκες οι Τιτάνες

Στις  λεπτομέρειες  ηττήθηκε  η ομάδα  του  Παλαμά  την  Κυριακή  στη  Λάρισα  από  τον  ομώνυμο  Φοίνικα.Το  παιχνίδι  κρίθηκε  στο  τελευταίο  λεπτό  όταν  ο  Τσιαμπαλής  του  Φοίνικα  ευστόχησε  σε  τρίποντο  από  τα  7 μέτρα!Οι  Τιτάνες  επιχείρησαν  να  απαντήσουν  με  το  Φούντα  αλλά  το  σουτ  του  δεν  βρήκε  στόχο  με  αποτέλεσμα  να  υποστούν  την  πρώτη  τους  ήττα  στο  πρωτάθλημα.Την  ερχόμενη  αγωνιστική  οι  Τιτάνες  υποδέχονται  στον  Παλαμά  τον  Προμηθέα  Πάτρας  με  αποκλειστικό  στόχο  τη  νίκη.Με  τον  Προμηθέα  ισαβαθμούν  στη  2η  θέση  με  ρεκόρ  4-1  νίκες  και  η  επιστροφή  στις  νίκες  για  τους  Τιτάνες  θα  αφήσει  τον  Προμηθέα  πίσω.Το  κλειστό  του  Παλαμά  θα  είναι  κατάμεστο  ακόμα  μια  φορά  και  αυτό  θα  ωθήσει  τους  παίκτες  σε  μια  ακόμη  εντός  έδρας  νίκη.Χωρίς  αγωνιστικά  προβλήματα  συνεχίζεται  η  προετοιμασία  της  ομάδας  για  το  Χαντζιάρα.