Karditsa Sportiva

Μεγάλη συμετοχή και επιτυχία ο αγώνας πρωταθλήματος Σκοποβολής Level II στο Καλλίθηρο!




Με πολύ μεγάλη συμμετοχή κι επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 7/5/17 πρωταθληματικός αγώνας LVL II  πρακτικής σκοποβολής της Β’ Ζώνης στο σκοπευτήριο του Α.Σ.Ο.Καρδίτσας  «Άρτεμις» στο Καλλίθηρο. Η Β’ Ζώνη στη σκοποβολή, αποτελείται από  τις περιφέρειες Θεσσαλίας, Ηπείρου και Ιονίων νήσων.

95 συνολικά σκοπευτές από 14 συλλόγους και πολλοί φίλοι του αθλήματος τίμησαν με την παρουσία τους τον αγώνα, τον Όμιλό μας και το νομό Καρδίτσας.

Ο Όμιλος ευχαριστεί όλους αυτούς που συνέβαλλαν στην προετοιμασία και ομαλή διεξαγωγή του αγώνα, τους κριτές και τη διοίκηση πεδίου, που υπερέβαλαν εαυτόν και έφεραν σε πέρας με επιτυχία το δύσκολο αυτό έργο.

Τέλος ευχαριστούμε  τους χορηγούς μας , το κατάστημα Practical tactical, τo κατάστημα Gunstop, την κάβα ποτών Μπαλτά, και όσους έλαβαν μέρος ή  παρακολούθησαν τον αγώνα, και υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε την προσπάθειά μας για την ανάδειξη του καταπληκτικού αυτού Αθλήματος της Σκοποβολής στο νομό μας.

Στον αγώνα διακρίθηκαν και απονεμήθηκαν έπαθλα  στους τρεις πρώτους κάθε κατηγορίας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του αγώνα:

Κατηγορία

PRODUCTION

1. SAVKOVIC JELENA (ΟΠΣΚ)

2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΡΟΤΟΣ)

3. ΣΚΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΟΠΣΒ)

STANDARD

1. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (BUDO)

2. ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΡΟΤΟΣ)

3. ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΚΟΒ)

CLASSIC

1. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΦΑΝΟΣ  (ΟΠΣΚ)

2. ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  (ΚΡΟΤΟΣ)

3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΠΣΚ)

OPEN                                                                                                               

1. ΛΕΥΚΙΜΜΙΑΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΚΡΟΤΟΣ)

2.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΑΣΟΛ)

3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (BUDO)

PRODUCTION JUNIOR

1. ΣΚΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΟΠΣΒ)

2. ΛΕΡΑΣ ΦΩΤΗΣ (ΑΣΟΚ)

3. ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΣΚΟΤ)

PRODUCTION LADIES

1. SAVKOVIC JELENA (ΟΠΣΚ)

2. ΓΙΩΤΑ ΑΝΝΑ (ΩΡΙΩΝ)

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΩΡΙΩΝ)

PRODUCTION SENIOR

1. ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (BUDO)

2. ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΣΟΚ)

3. ΜΠΛΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΩΡΙΩΝ)

OPEN SENIOR                                                                                             

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΣΟΛ)

2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (BUDO)

3. ΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΩΡΙΩΝ)

KarditsaSportiva τώρα και σε εφαρμογή στο κινητό σας

You must be logged in to post a comment Login

error: Content is protected !!