Κλήρωσε για το πρωτάθλημα Τζούνιορ «Mamalou» της ΕΠΣΚ! Όλο το πρόγραμμα!

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης (19/4) στα γραφεία του Ενωσιακού γηπέδου της ΕΠΣ Καρδίτσας η κλήρωση για το πρωτάθλημα Τζούνιορ «Mamalou».

Παρουσία προπονητών των Ακαδημιών και εκπροσώπων των διοικήσεων η κλήρωση πραγματοποιήθηκε με τις απαραίτητες διευκρινίσεις από τα μέλη της Επιτροπής Πρωταθλημάτων κ.κ. Πέτρο Παπαδάκο και Δημήτρη Κωτούζα.

Το πρωτάθλημα φέτος θα διεξαχθεί σε δύο Ομίλους και θα περιλαμβάνει έναν γύρο των εννέα αγωνιστικών. Η δράση του 1ου Ομίλου θα διεξάγεται Σάββατο, ενώ εκείνη του 2ου Ομίλου Κυριακή.

Ακολουθεί το πρόγραμμα των δύο Ομίλων από το KarditsaSportiva που έδωσε το παρών στη διαδικασία:

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική (21/4):

Ηρακλής Παλαμά – Πανελλήνιος 2
ΑΕ Λεονταρίου – Θεσσαλικός Ματαράγκας
Φωστήρας 2 – Θεσσαλικός Γοργοβιτών
ΠΑ Σοφάδων – Ενιπέας Ιτέας
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 – Πλαστήρας 2

2η αγωνιστική (28/4):

Πανελλήνιος 2 – Φωστήρας 2
ΑΕ Λεονταρίου – Ηρακλής Παλαμά
Ενιπέας Ιτέας – Πλαστήρας 2
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Νέα Νίκη Καμινάδων 2
Θεσσαλικός Ματαράγκας – ΠΑ Σοφάδων

3η αγωνιστική: 

Ηρακλής Παλαμά – Φωστήρας 2
ΠΑ Σοφάδων – ΑΕ Λεονταρίου
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 – Πανελλήνιος 2
Πλαστήρας 2 – Θεσσαλικός Ματαράγκας
Ενιπέας Ιτέας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

4η αγωνιστική: 

Πανελλήνιος 2 – Ενιπέας Ιτέας
ΑΕ Λεονταρίου – Πλαστήρας 2
Φωστήρας 2 – Νέα Νίκη Καμινάδων 2
ΠΑ Σοφάδων – Ηρακλής Παλαμά
Θεσσαλικός Ματαράγκας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

5η αγωνιστική: 

Ηρακλής Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων 2
Πανελλήνιος 2 – Θεσσαλικός Ματαράγκας
Πλαστήρας 2 – ΠΑ Σοφάδων
Ενιπέας Ιτέας – Φωστήρας 2
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – ΑΕ Λεονταρίου

6η αγωνιστική: 

ΑΕ Λεονταρίου – Πανελλήνιος 2
Φωστήρας 2 – Θεσσαλικός Ματαράγκας
ΠΑ Σοφάδων – Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Νέα Νίκη Καμινάδων 2- Ενιπέας Ιτέας
Πλαστήρας 2 – Ηρακλής Παλαμά

7η αγωνιστική: 

Πανελλήνιος 2 – ΠΑ Σοφάδων
Φωστήρας 2 – ΑΕ Λεονταρίου
Ενιπέας Ιτέας – Ηρακλής Παλαμά
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Πλαστήρας 2
Θεσσαλικός Ματαράγκας – Νέα Νίκη Καμινάδων 2

8η αγωνιστική: 

Ηρακλής Παλαμά – Θεσσαλικός Γοργοβιτών
ΠΑ Σοφάδων – Φωστήρας 2
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 – ΑΕ Λεονταρίου
Πλαστήρας 2 – Πανελλήνιος 2
Θεσσαλικός Ματαράγκας – Ενιπέας Ιτέας

9η αγωνιστική: 

Ηρακλής Παλαμά – Θεσσαλικός Ματαράγκας
ΑΕ Λεονταρίου – Ενιπέας Ιτέας
Φωστήρας 2 – Πλαστήρας 2
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 – ΠΑ Σοφάδων
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Πανελλήνιος 2


2ος Όμιλος

1η αγωνιστική (22/4):

Νέα Νίκη Καμινάδων 1 – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου
Πλαστήρας 1 – Φωστήρας 1
Πανελλήνιος 1 – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ – Αστέρας
Αναγέννηση – Εθνικός

2η αγωνιστική (29/4):

Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – Πανελλήνιος 1
Πλαστήρας 1 – Νέα Νίκη Καμινάδων 1
Αστέρας – Εθνικός
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση
Φωστήρας 1 – ΑΠΟΚ

3η αγωνιστική: 

Νέα Νίκη Καμινάδων 1 – Πανελλήνιος 1
ΑΠΟΚ – Πλαστήρας 1
Αναγέννηση – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου
Εθνικός – Φωστήρας 1
Αστέρας – ΑΟ Σελλάνων

4η αγωνιστική: 

Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – Αστέρας
Πλαστήρας 1 – Εθνικός
Πανελλήνιος 1 – Αναγέννηση
ΑΠΟΚ – Νέα Νίκη Καμινάδων 1
Φωστήρας 1 – ΑΟ Σελλάνων

5η αγωνιστική: 

Νέα Νίκη Καμινάδων 1 – Αναγέννηση
Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – Φωστήρας 1
Εθνικός – ΑΠΟΚ
Αστέρας – Πανελλήνιος 1
ΑΟ Σελλάνων – Πλαστήρας 1

6η αγωνιστική: 

Πλαστήρας 1 – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου
Πανελλήνιος 1 – Φωστήρας 1
ΑΠΟΚ – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση- Αστέρας
Εθνικός – Νέα Νίκη Καμινάδων 1

7η αγωνιστική: 

Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου – ΑΠΟΚ
Πανελλήνιος 1 – Πλαστήρας 1
Αστέρας – Νέα Νίκη Καμινάδων 1
ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός
Φωστήρας 1 – Αναγέννηση

8η αγωνιστική: 

Νέα Νίκη Καμινάδων 1 – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ – Πανελλήνιος 1
Αναγέννηση – Πλαστήρας 1
Εθνικός – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου
Φωστήρας 1 – Αστέρας

9η αγωνιστική: 

Νέα Νίκη Καμινάδων 1 – Φωστήρας 1
Πλαστήρας 1 – Αστέρας
Πανελλήνιος 1 – Εθνικός
Αναγέννηση – ΑΠΟΚ
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου