Κλήρωσε για τον ΣΠΑΚ στην Α2 2018-19! Το πλήρες πρόγραμμα

Στη γειτονική Άρτα θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του για το πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Ανδρών και τον Β’ Όμιλο όπου κληρώθηκε ο ΣΠΑΚ την προσεχή αγωνιστική περίοδο.

Η κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα (20/7) στα γραφεία της ΕΟΠΕ έκανε γνωστό το πρόγραμμα για τους «Τρικολόρε», οι οποίοι την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος θα εκπληρώσουν το ρεπό τους.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2018-19:

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

Αναγέννηση Άρτας – ΣΠΑ Καρδίτσας

Νίκη Αιγινίου – ΑΕΝ Πανοράματος

ΧΑΝΘ – Πιερικός

ΑΟ Σερρών – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Πήγασος Πολίχνης

Άθλος Ορεστιάδας Μακεδονικός

Ρεπό – Απόλλων Καλαμαριάς


2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

Ρεπό – Αναγέννηση Άρτας

ΣΠΑ Καρδίτσας – Νίκη Αιγινίου

ΑΕΝ Πανοράματος – ΧΑΝΘ

Πιερικός – ΑΟ Σερρών

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Πήγασος Πολίχνης Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός


3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Νίκη Αιγινίου – Ρεπό

ΧΑΝΘ – ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΟ Σερρών – ΑΕΝ Πανοράματος

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Πιερικός

Άθλος Ορεστιάδας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Μακεδονικός Πήγασος Πολίχνης

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Καλαμαριάς


4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Ρεπό – ΧΑΝΘ

Αναγέννηση Άρτας – Νίκη Αιγινίου

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΟ Σερρών

ΑΕΝ Πανοράματος – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Πιερικός – Άθλος Ορεστιάδας

Ελπίδα Αμπελοκήπων Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς – Πήγασος Πολίχνης


5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΟ Σερρών – Ρεπό

ΧΑΝΘ – Αναγέννηση Άρτας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΣΠΑ Καρδίτσας

Άθλος Ορεστιάδας – ΑΕΝ Πανοράματος

Μακεδονικός – Πιερικός

Πήγασος Πολίχνης Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αιγινίου – Απόλλων Καλαμαριάς


6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Ρεπό – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Σερρών

Νίκη Αιγινίου – ΧΑΝΘ

ΣΠΑ Καρδίτσας – Άθλος Ορεστιάδας

ΑΕΝ Πανοράματος – Μακεδονικός

Πιερικός Πήγασος Πολίχνης

Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων


7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Άθλος Ορεστιάδας – Ρεπό

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Άρτας

ΑΟ Σερρών – Νίκη Αιγινίου

Μακεδονικός – ΣΠΑ Καρδίτσας

Πήγασος Πολίχνης – ΑΕΝ Πανοράματος

Ελπίδα Αμπελοκήπων Πιερικός

ΧΑΝΘ – Απόλλων Καλαμαριάς


8η αγωνιστική  (24-25 Νοεμβρίου)

Ρεπό – Μακεδονικός

Αναγέννηση Άρτας – Άθλος Ορεστιάδας

Νίκη Αιγινίου – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΧΑΝΘ – ΑΟ Σερρών

ΣΠΑ Καρδίτσας – Πήγασος Πολίχνης

ΑΕΝ Πανοράματος Ελπίδα Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός


9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Πήγασος Πολίχνης – Ρεπό

Μακεδονικός – Αναγέννηση Άρτας

Άθλος Ορεστιάδας – Νίκη Αιγινίου

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΧΑΝΘ

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΣΠΑ Καρδίτσας

Πιερικός ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΟ Σερρών – Απόλλων Καλαμαριάς


10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Ρεπό – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Άρτας – Πήγασος Πολίχνης

Νίκη Αιγινίου – Μακεδονικός

ΧΑΝΘ – Άθλος Ορεστιάδας

ΑΟ Σερρών – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΝ Πανοράματος


11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Πιερικός – Ρεπό

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Άρτας

Πήγασος Πολίχνης – Νίκη Αιγινίου

Μακεδονικός – ΧΑΝΘ

Άθλος Ορεστιάδας – ΑΟ Σερρών

ΑΕΝ Πανοράματος ΣΠΑ Καρδίτσας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς


12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Ρεπό – ΑΕΝ Πανοράματος

Αναγέννηση Άρτας – Πιερικός

Νίκη Αιγινίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΧΑΝΘ – Πήγασος Πολίχνης

ΑΟ Σερρών – Μακεδονικός

Νέστωρ Θεσσαλονίκης Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΠΑ Καρδίτσας


13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

ΣΠΑ ΚαρδίτσαςΡεπό

ΑΕΝ Πανοράματος – Αναγέννηση Άρτας

Πιερικός – Νίκη Αιγινίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΧΑΝΘ

Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Σερρών

Μακεδονικός Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Άθλος Ορεστιάδας – Απόλλων Καλαμαριάς


14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

ΣΠΑ Καρδίτσας – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΝ Πανοράματος – Νίκη Αιγινίου

Πιερικός – ΧΑΝΘ

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Σερρών

Πήγασος Πολίχνης – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Μακεδονικός Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς – Ρεπό


15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Αναγέννηση Άρτας – Ρεπό

Νίκη Αιγινίου – ΣΠΑ Καρδίτσας

ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΟ Σερρών – Πιερικός

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Άθλος Ορεστιάδας Πήγασος Πολίχνης

Μακεδονικός – Απόλλων Καλαμαριάς


16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Ρεπό – Νίκη Αιγινίου

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΧΑΝΘ

ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΟ Σερρών

Πιερικός – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Άθλος Ορεστιάδας

Πήγασος Πολίχνης Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Άρτας


17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΧΑΝΘ – Ρεπό

Νίκη Αιγινίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΟ Σερρών – ΣΠΑ Καρδίτσας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΑΕΝ Πανοράματος

Άθλος Ορεστιάδας – Πιερικός

Μακεδονικός Ελπίδα Αμπελοκήπων

Πήγασος Πολίχνης – Απόλλων Καλαμαριάς


18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Ρεπό – ΑΟ Σερρών

Αναγέννηση Άρτας – ΧΑΝΘ

ΣΠΑ Καρδίτσας – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΑΕΝ Πανοράματος – Άθλος Ορεστιάδας

Πιερικός – Μακεδονικός

Ελπίδα Αμπελοκήπων Πήγασος Πολίχνης

Απόλλων Καλαμαριάς – Νίκη Αιγινίου


19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Ρεπό

ΑΟ Σερρών – Αναγέννηση Άρτας

ΧΑΝΘ – Νίκη Αιγινίου

Άθλος Ορεστιάδας – ΣΠΑ Καρδίτσας

Μακεδονικός – ΑΕΝ Πανοράματος

Πήγασος Πολίχνης Πιερικός

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς


20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Ρεπό – Άθλος Ορεστιάδας

Αναγέννηση Άρτας – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Νίκη Αιγινίου – ΑΟ Σερρών

ΣΠΑ Καρδίτσας – Μακεδονικός

ΑΕΝ Πανοράματος – Πήγασος Πολίχνης

Πιερικός Ελπίδα Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ


21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Μακεδονικός – Ρεπό

Άθλος Ορεστιάδας – Αναγέννηση Άρτας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Νίκη Αιγινίου

ΑΟ Σερρών – ΧΑΝΘ

Πήγασος Πολίχνης – ΣΠΑ Καρδίτσας

Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΕΝ Πανοράματος

Πιερικός – Απόλλων Καλαμαριάς


22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Ρεπό – Πήγασος Πολίχνης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός

Νίκη Αιγινίου – Άθλος Ορεστιάδας

ΧΑΝΘ – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΕΝ Πανοράματος Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σερρών


23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ρεπό

Πήγασος Πολίχνης – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός – Νίκη Αιγινίου

Άθλος Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σερρών

Πιερικός ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΕΝ Πανοράματος – Απόλλων Καλαμαριάς


24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Ρεπό – Πιερικός

Αναγέννηση Άρτας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αιγινίου – Πήγασος Πολίχνης

ΧΑΝΘ – Μακεδονικός

ΑΟ Σερρών – Άθλος Ορεστιάδας

ΣΠΑ Καρδίτσας ΑΕΝ Πανοράματος

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστωρ Θεσσαλονίκης


25η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)

ΑΕΝ Πανοράματος – Ρεπό

Πιερικός – Αναγέννηση Άρτας

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αιγινίου

Πήγασος Πολίχνης – ΧΑΝΘ

Μακεδονικός – ΑΟ Σερρών

Άθλος Ορεστιάδας Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας – Απόλλων Καλαμαριάς


26η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)

ΡεπόΣΠΑ Καρδίτσας

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΝ Πανοράματος

Νίκη Αιγινίου – Πιερικός

ΧΑΝΘ – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Σερρών – Πήγασος Πολίχνης

Νέστωρ Θεσσαλονίκης Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς – Άθλος Ορεστιάδας