Κλήρωσε για τη Football League Νέων 2017-18! Από το Αιγίνιο ξεκινά η ΑΣΑ!

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (7/12) Πέμπτη στα γραφεία της Football League η κλήρωση για το πρωτάθλημα Νέων.

Η Αναγέννηση τοποθετήθηκε στον 2ο (Βόρειο) Όμιλο όπου σε έναν «μαραθώνιο» 18 αγωνιστικών θα αντιμετωπίσει τα Τρίκαλα, τον Απόλλωνα Λάρισας, τον Αιγινιακό, τη Βέροια, τη Δόξα Δράμας, τον Άρη, τον Πανσερραϊκό, τον Απόλλωνα Πόντου και τον Καραϊσκάκη Άρτας.

Το πρωτάθλημα αρχίζει την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου και οι Κιτρινόμαυροι θα ταξιδέψουν στο Αιγίνιο για αναμέτρηση με τον τοπικό Αιγινιακό.

1η αγωνιστική (17/12)
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Βέροια
Άρης – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης Άρτας

2η αγωνιστική (7/1)
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης Άρτας
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Αναγέννηση Καρδίτσας– Άρης

3η αγωνιστική (14/1)
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Άρης – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης Άρτας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Βέροια

4η αγωνιστική (21/1)
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης Άρτας
Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου
Άρης – Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας– Βέροια

5η αγωνιστική (28/1)
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καραϊσκάκης Άρτας – Άρης
Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας
Βέροια – Αιγινιακός

6η αγωνιστική (4/2)
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης Άρτας – Τρίκαλα

7η αγωνιστική (11/2)
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Δόξα Δράμας – Αιγινιακός
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Βέροια – Καραϊσκάκης Άρτας
Αναγέννηση Καρδίτσας– Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική (18/2)
Τρίκαλα – Βέροια
Άρης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης Άρτας – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας– Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (25/2)
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας
Απόλλων Πόντου – Άρης
Βέροια – Απόλλων Λάρισας

10η αγωνιστική (4/3)
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας– Αιγινιακός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός – Άρης
Καραϊσκάκης Άρτας – Απόλλων Πόντου

11η αγωνιστική (11/3)
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης Άρτας – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Βέροια
Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας

12η αγωνιστική (18/3)
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
Αιγινιακός – Άρης
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Αναγέννηση Καρδίτσας– Καραϊσκάκης Άρτας
Βέροια – Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική (24/3)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης Άρτας – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – Άρης
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας

14η αγωνιστική (1/4)
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας– Απόλλων Λάρισας
Άρης – Καραϊσκάκης Άρτας
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Αιγινιακός – Βέροια

15η αγωνιστική (15/4)
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας– Δόξα Δράμας
Βέροια – Άρης
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης Άρτας

16η αγωνιστική (22/4)
Άρης – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης Άρτας – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας

17η αγωνιστική (29/4)
Βέροια – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Άρης
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας

18η αγωνιστική (6/5)
Αναγέννηση Καρδίτσας– Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης Άρτας – Δόξα Δράμας
Άρης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Βέροια