Η πλήρης λίστα των σκόρερ στον Α’ γύρο της Β1′ ΕΠΣΚ 2017-18!

To KarditsaSportiva με πλήρες ρεπορτάζ στον 1ο Όμιλο της Β’ ΕΠΣΚ κάθε Σαββατοκύριακο, σας παρουσιάζει συνολικά τον πίνακα των σκόρερ μετά την ολοκλήρωση του Α’ γύρου.

Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα σκόρερ του 2ου Ομίλου

Στην πρώτη θέση φιλοξενούνται οι Παναγιώτης Ραμαντάνης του Αστέρα Δασοχωρίου και ο Γιάννης Αναγνώπουλος του ΑΟ Νέου Μοναστηρίου που έχουν σημειώσει από 11 γκολ.

Στη 2η θέση ακολουθεί ο Γιώργος Παππάς του Ενιπέα Ιτέας, ο οποίος έχει σημειώσει 9 γκολ.

Δείτε την πλήρη λίστα της Β1 ΕΠΣΚ, όπως την επιμελήθηκε το KarditsaSportiva:

11 γκολ
Ραμαντάνης (Αστέρας Δασοχωρίου)
Αναγνώπουλος (ΑΟ Νέου Μοναστηρίου)

9 γκολ
Γ. Παππάς (Ενιπέας Ιτέας)

6 γκολ
Μανούκας (Νίκη Κέδρου)

5 γκολ
Ξανάς, Τριανταφύλλου (Άρης Φίλιας)
Σιαφάκας (Αετός Καλλιφωνίου)
Ευ. Ζάγκος, Τσουπαρέλος (Ερμής Μαυραχάδων)

4 γκολ

Λ. Κομπογιάννης (ΑΕ Μενελαΐδας)
Πάγκαλος (Αστέρας Δασοχωρίου)
Γρίβας (Νίκη Κέδρου)
Κάιας, Ντερέκας (Αετός Καλλιφωνίου)
Μπαμπλέκης (Ηρακλης Καρδιτσομάγουλας)
Ακρίβος, Πέτρου  (Θεσσαλικός Γοργοβιτών)
Χρυσικός (ΑΣ Αναγέννηση)
Νασιάκος (Ηρακλής Παλαμά)
Καναβός (ΑΟ Νέου Μοναστηρίου)

3 γκολ
Κοντοβάιος (Ενιπέας Ιτέας)
Σακελλαρίου, Ζέρβας, Ριζογιάννης, Κιόρρας (ΑΣ Αναγέννηση)
Κοπανάς, Αρβυθάς (Άρης Αγίας Παρασκευής)
Σίμος, Παπαϊωάννου (Αστέρας Δασοχωρίου)
Σταύρι, Καβαλάρης (Θεσσαλικός Γοργοβιτών)
Μπούρας (Ηρακλής Καρδιτσομάγουλας)

2 γκολ
Καραγιάννης, Φωτιάδης (ΑΣ Αναγέννηση)
Κουτσόπουλος, Θ. Κοντοβάς, Αθ. Κοντοβάς (Ερμής Μαυραχάδων)
Μπενέκης, Ζάρρας (Νίκη Κέδρου)
Λύτρας, Λιάπης, Δελημπούρας  (ΑΟ Νέου Μοναστηρίου)
Τσουλιάς, Κασιούρας, Μουζάκου (Άρης Φίλιας)
Φ. Τσιάκος, Καρανάσιος (Άρης Αγίας Παρασκευής)
Μπουγάς, Σίσκος, Σιόβας (Αετός Καλλιφωνίου)
Λέτσιος, Μπουρντούβαλος (Ηρακλής Καρδιτσομάγουλας)
Βελίου, Ζώνας, Ν. Καραγιώτας, Κ. Στεργίου (Ενιπέας Ιτέας)
Λαγός (Αστέρας Δασοχωρίου)
Χασιώτης (ΑΕ Μενελαΐδας)
Σεχάι (Θεσσαλικός Γοργοβιτών)

1 γκολ
Τσιρώνας, Ρούσος (Άρη Φίλιας)
Σκαλιάμπας, Χαλβατζής (Νίκη Κέδρου)
Ζιλφιγαρίδης, Νταής, Λιάστος, Σακελλαρόπουλος, Κ. Κάκκος, Μανώλης (Άρης Αγ. Παρασκευής)
Παπαβγούλης, Καούρας, Πούλιος, Παπαευαγγέλου (Αετός Καλλιφωνίου)
Παπαμιχαήλ, Γούσιος (ΑΟ Νέου Μοναστηρίου)
Κλιάρης, Σαΐνης, Κουπριτζιώτης (Αστέρας Δασοχωρίου)
Μπουντούρης, Γκαραβέλας, Κατσίκης, Ζάχος (ΑΣ Αναγέννηση)
Χατζηγιάννης, Παπαδημητρίου, Φωτόπουλος (Ερμής Μαυραχάδων)
Ευ. Ζητούνης, Θ. Πατσιαλής, Παπαντίνας, Τσιανάβας, Καραμήτρος, Χρ. Αδαμόπουλος (Ηρακλής Παλαμά)
Μ. Τσιανάβας, Ντάλλας, Βολοτόπουλος, Μπαρούτας (Θεσσαλικός Γοργοβιτών)
Ζαΐμι, Αγγέλου, Τζιφούλης (Ενιπέας Ιτέας)
Θ. Χουλιάρας, Γιαβάζης (Ηρακλής Καρδιτσομάγουλας)
Κέντρος, Ηλ. Κατσαρός, Μαρκαντώνης, Β. Διαμαντής, Χούμος, Στ. Καραντάνας (ΑΕ Μενελαΐδας)

Αυτογκόλ
Κόρμας (Ενιπέας Ιτέας)
Ιωάννου (Θεσσαλικός Γοργοβιτών)
Βαγγέλης Παπαντίνας (Ηρακλής Παλαμά)
Β. Σαΐνης (Αστέρας Δασοχωρίου)
Φ. Τσιγάρας  (Ηρακλής Καρδιτσομάγουλας)