Διαιτητές αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΚ

Κανονικά θα διεξαχθούν οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων αυτό το Σαββατοκύριακο.Οι τριάδες των αγώνων(22-22/11) είναι:

Σάββατο 22-11-2014 και ώρα 3:00μμ(Α΄)

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Σελλάνων  (Γαλάνης – Τσιαχτάνης – Μπάτζιος)

Α.Ο Διαγόρας – Ηρακλής Καρδ/λας  (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Τίκας ΔΧ)

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας  (Κουκουζέλης – Μαργιολας Δ. – Διπλάρης Μ.)

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο.Κ.  (Τίκας Τρ. – Κουκούλη Σπ. – Κανιούρας)

Α.Ο Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος  (Ζαγορίτης – Χάρμπας – Πούπης)

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνη (Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης)

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Λεονταρίου (Μαργιολάς – Κριαρράς – Σιώκας)

Κυριακή 23-11-2014 και ώρα 3:00μμ(Α΄)

Ηρακλής Σοφάδων – Απόλλων Μακρυχωρίου  (Γαλάνης – Ευαγγέλου Ευδ – Παπαλίτσας)

 

Σάββατο 22-11-2014 και ώρα 3:00μμ(Α1΄)

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Ασπίδα  (Μανώλης – Κότζα – Κουτρομάνος Ν.)

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Μουζακίου  (Βαφειάδης – Πεταλάς – Πολύζος)

Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου  (Νότος – Χαβαλές – Παπαλίτσας)

Νέα Νίκη Καμινάδων – Δόξα Μητρόπολης  (Σαββίδης – Βογιατζής – Στεφανής)

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Δάφνη  (Μουτσάνας – Κλησιάρχης – Ευαγγέλου Ευδ.)

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ. Σώκρατες  (Κυρίτσης – Αργυρόπουλος – Καλαμπάκας)

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Νεφέλη  (Αντωνίου Φ – Ζούκας Κ. – Καλλιάρα)

ΑΣΜ Καραϊσκάκης  – Δόξα Μασχολουρίου  (Τζέλλος – Στεργιόπουλος – Λέρας)

 

Κυριακή   23-11-2014 και ώρα 3:00μμ(Β΄1)

Α.Σ Κένταυρος Ανάβρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός   (Τίκας Τρ. – Βογιατζής – Τίκας Δ.Χ.)

Α.Σ Ενιππέας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου  (Κλησιάρχης – Μουτσάνας – Καλόγηρος)

Αστήρ Βλοχού – Α.Ε Ρούσσου  (Νότος – Διπλάρης Μ. – Καλαμπάκας)

Δόξα Παλιουρίου – Αετός Καλλιφωνίου  (Ζούκας – Κριαρράς – Κουτρομάνος Φ.)

Π.Ο Παλαμαϊκή – Δόξα Αμπέλου  (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α. – Κανιούρας)

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Άρης Αγίας Παρασκευής  (Γαννιάς – Πούπης – Μπάκας)

Άρης Φίλιας – Αχλαδιά  (Τζαφάλιας – Γκούζας – Τεταγιώτης)

Κυριακή   23-11-2014 και ώρα 3:00μμ(Β΄2)

Αγναντερό – Φυλακτή  (Μαλλιώρας – Κουκουζέλης – Τζέλλος)

Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου  (Κουκούλη Σπ. – Αντωνίου Φ. – Πεταλάς)

Μορφοβούνι – Ψαθοχώρα  (Ζαγορίτης – Παραθύρας – Στεφανής)

Θύελλα Ριζοβουνίου – Κεραυνός Φράγκου  (Τσιαχτάνης – Μαργιολάς Δ. – Καλλιάρα)

Α.Ο Κρανέας – Μαραθέα  (Μαργιολάς – Χάρμπας – Τσιαμούρας)

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Άρης Καρδίτσας  (Χαβαλές – Σιώκας – Καυμενόπουλος)

Κυριακή   23-11-2014 και ώρα 12:00μμ(Γ)

Αναγέννηση – Αστροναύτης(γηπ: Φράγκου)  (Σαββίδης – Καυμενόπουλος – Σιώκας)

Κυριακή   23-11-2014 και ώρα 3:00μμ(Γ)

Ερμής Μαυραχάδων 2014 –  Γοργοβίτες  (Βαφειάδης – Αδραμάνης – Ευαγγέλου Στ.)

Απόλλων Αρτεσιανού – Μαγούλα  (Κυρίτσης – Μπάτζιος – Καλυβιώτης)

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ασκληπιός  (Πολύζος – Γκούζας Ι – Καραγιώτα)

Α.Σ Κρόνος – Αίας Καρποχωρίου  (Στρατίκης – Μυτελέτσης – Δημάκης)

Α.Ε Μενελαίδα – Ακαδημία Ελπίδες   (Μανώλης – Μάντσε – Κρανίτσας)

Α.Ο Μαυραϊκή – Κερ. Σταυρού (γήπεδο Αμπέλου)  (Αργυρόπουλος – Ρούστα – Γαρίτος)

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ακαδημία Ορφέας (Στεργιόπουλος – Κατσαρός – Τσιρογιάννης)

 

 Δευτέρα 24-11-2014 και ώρα 5:300μμ(Φιλικό)

Παλαίμαχοι Σοφάδων – Παλαίμαχοι Αγριάς Βόλου (Τζαφάλιας – Γκούζας – Τεταγιώτης)